katalog firm |2610
ostatnio dodane:
graf-pol s.c. j.zaleski,d.zabrocki
Maszyny do sitodruku
Wkłady grzewcze
Sprzedaż materiałów
Comers Drukarnia Sp. z o.o.
Maszyny do druku cyfrowego
Ledtechnic s.c.
Filmy poligraficzne
Reklamadruk

Zarejestruj się za darmo

Czarnków: Operator maszyn introligatorskich / Drukarz

Drukarnia Interak sp. z o.o.
Grzępy 50
64-700 Czarnków
województwo wielkopolskie
tel. (67) 356 33 33

więcej danych »

[Interak to jedna z największych firm poligraficznych w Polsce. Nasz zespół stanowią specjaliści w swojej dziedzinie, zainteresowani pogłębianiem swojej wiedzy. Naszym pracownikom dajemy możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego i osobistego. Społeczność Interaka buduje już ponad 250 osób. W związku z intensywnym rozwojem, firma uzupełnia zespół specjalistów różnych dziedzin i obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko:

Operator maszyn / Drukarz
Miejsce pracy: Czarnków

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie głownie za obsługę maszyn i prowadzenie procesu introligatorskiego.

Zakres obowiązków
• obsługa maszyn introligatorskich w zależności od prowadzonego procesu,
• wykonywanie zleceń produkcyjnych zgodnie ze standardami,
• bieżąca kontrola i ewidencjonowanie jakości produktu w trakcie procesu.

Od kandydatów oczekujemy
• doświadczenia zawodowego na stanowisku operatora maszyn introligatorskich,
• umiejętności obsługi nowoczesnych maszyn introligatorskich,
• zdolności technicznych w zakresie przygotowania maszyny do produkcji,
• odpowiedzialności, dokładności i motywacji do pracy,
• gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym.

Oferujemy
• stabilne zatrudnienie,
• pracę w nowoczesnej firmie, u boku doświadczonych specjalistów,
• kontakt z najnowszą technologią i standardami,
• czytelny system wynagradzania i premiowania,
• dobre warunki socjalne,
• możliwość doskonalenia dotychczasowych umiejętności i zdobywania nowych.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@interak.pl z tytułem: Operator maszyn introligatorskich

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Odwiedź nasze strony www

Dodaj odpowiedź

R E K L A M A