katalog firm |2610
ostatnio dodane:
graf-pol s.c. j.zaleski,d.zabrocki
Maszyny do sitodruku
Wkłady grzewcze
Sprzedaż materiałów
Comers Drukarnia Sp. z o.o.
Maszyny do druku cyfrowego
Ledtechnic s.c.
Filmy poligraficzne
Reklamadruk

Zarejestruj się za darmo

Introligator

Koncepcja

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Woj. Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY W DRUKARNIACH W NIEMCZECH NA NASTĘPUJĄCYCH STANOWISKACH:

INTROLIGATOR

Miejsce pracy: Niemcy, BAWARIA
Oferujemy:
• Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6-miesięcznym okresem próbnym
• Atrakcyjne wynagrodzenie, ok. 2100-2200 Euro netto miesięcznie w zależności od klasy podatkowej kandydata
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, opłacane przez pracownika
• Zatrudnienie na pełny etat, nadgodziny płatne dodatkowo
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Obowiązki:
• Obsługa maszyn i urządzeń introligatorskich
• Realizacja zleceń zgodnie z wytycznymi
• Monitorowanie procesów introligatorskich oraz dbałość o wysoką jakość wyrobów
• Eliminowanie problemów podczas procesu introligatorskiego i w toku obsługi maszyn
• Foliowanie
• Falcowanie
• Cięcie

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe jako introligator lub pokrewne
• Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
• Odpowiedzialność i samodzielność
• Zaangażowanie i dobra organizacja pracy
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
• Prawo jazdy i własny samochód mile widziany

Sposób aplikowania:
CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:drukarnia@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych
w języku niemieckim:
„Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben, die in diesem CV enthalten sind, für etwaige Stellenbesetzungsverfahren, gemäß dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 über den Personaldatenschutz (einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002, Nr. 101 Pos. 926 mit späteren Änderungen), ein.“
W języku polskim:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,
Nr tel. 71 3438073, kom. 690204470, kom. 792 785 242

Odwiedź nasze strony www

Dodaj odpowiedź

R E K L A M A