katalog firm |2623
ostatnio dodane:
RS TeamTech Sp. z o.o.
Sprzedaż maszyn i urządzeń
Petit Skład-Druk-Oprawa Lublin
Druk offsetowy
Fleksoprint Roman Prządak
Maszyny do fleksodruku
AAA-Print Sp.z o.o.
Maszyny do druku offsetowego
Zespół Szkół nr 1 im. Mieszka I w Stargardzie

Zarejestruj się za darmo

[Bolesław]: [Operator falcerki]

Takt Sp. z o.o.

Nie szukamy ideałów - szukamy zaangażowanych i odpowiedzialnych pracowników

TAKT to nowoczesna DRUKARNIA oraz największa w Polsce i jedna z liczących się w Europie TŁOCZNIA płyt CD/DVD, posiadająca długoletnie doświadczenie – 25 lat na rynku.

Opis stanowiska:

Obsługa maszyny, organizacja pracy na maszynie oraz nadzór jej pracy
Diagnozowanie problemów technicznych
Bieżąca kontrola jakości wykonywanych prac
Przestrzeganie przepisów BHP oraz dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Nasze oczekiwania:

Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora falcerek
Uczciwość, pracowitość, zaangażowanie,
Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
Możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych
Wynagrodzenie adekwatnie do posiadanych kwalifikacji
Szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku
Profesjonalne środowisko pracy, atmosferę współpracy i zaangażowania

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji zawierających CV drogą elektroniczną

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. z 2002 r., Nr 101, Poz. 926 ze zm.)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami