katalog firm |2622
ostatnio dodane:
Petit Skład-Druk-Oprawa Lublin
Druk offsetowy
Fleksoprint Roman Prządak
Maszyny do fleksodruku
AAA-Print Sp.z o.o.
Maszyny do druku offsetowego
Zespół Szkół nr 1 im. Mieszka I w Stargardzie
Sprzedaż maszyn i urządzeń
ArtHaft - sklep z wysokojakościową odzieżą ochronną

Zarejestruj się za darmo

Drukarnia Czarne

Mariusz Kuik

Drukarnia „Pomerania” jest Przedsiębiorstwem wchodzącym w skład Pomorskiej Instytucji Gospodarki Budżetowej „Pomerania”. Inwestujemy w nowoczesny park maszynowy oraz rozwój naszych ludzi.
W związku z intensywnym rozwojem firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Przedstawiciel handlowy

Opis stanowiska:
• aktywne pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych
• odpowiedzialność za rozwój wewnętrznej sieci sprzedaży/realizacja celów sprzedażowych
• prowadzenie negocjacji oraz tworzenie ofert handlowych
• rozpoznawanie potrzeb klientów i proponowanie najlepszych rozwiązań
• monitorowanie działań konkurencji
• budowanie wizerunku firmy na rynku
Wymagania:
• dobra znajomość branży poligraficznej, w szczególności druku offsetowego
• minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• własne portfolio klientów adekwatne do możliwości technologicznych Pracodawcy
• wytrwałość w prowadzeniu negocjacji i dążeniu do osiągania wyznaczonych celów
• wysokie umiejętności sprzedażowe, zorientowanie na klienta, znajomość technik sprzedaży oraz negocjacji
Oferujemy:
• bardzo atrakcyjny system wynagradzania/stałe miesięczne wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy
• samodzielne stanowisko i bezpośredni wpływ na wyniki biznesowe
• rozwój zawodowy
• możliwość kreowania rozwiązań sprzedażowych
• dobrą atmosferę pracy

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
Wszystkie CV aplikować na adres : Mariusz.Kuik@igb-pomerania.pl

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PIGB Pomerania w Koszalinie ul. Strefowa 17 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest PIGB Pomerania w Koszalinie ul. Strefowa 17. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Odwiedź nasze strony www