wiadomości
najpopularniejsze wiadomości:
Zmiany personalne w firmie Stora Enso: nowy dyrektor finansowy i nowe kierownictwo działu Packaging Solutions
Zobacz trzy premiery przełomowych maszyn na Festiwalu Marketingu
Granice uwolnione - Durst ogłasza program targów Labelexpo Americas
NAVE EUROPE rozpoczęło współpracę z HPM
Już jest katalog produktów renomowanych marek z zakresu BHP firmy Mewa
Japońska firma NABEPROCESS dodaje system recyklingu wody Asahi AWP-LOOP™
Printoteca angażuje się w zrównoważony rozwój i wzmocnienie pozycji artystów
Brother rozbudowuje serie P-touch o 3 nowe profesjonalne drukarki etykiet
Mark Andy o trendach w produkcji etykiet i opakowań podczas konferencji Polskiej Izby Fleksografów
Jak odzież robocza czerpie z rozwiązań stosowanych w ubraniach sportowych?

Zarejestruj się za darmo

[BOLESŁAW]: [DRUKARZ OFFSETOWY]

TAKT
tel. [nie podano]

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na maszynach offsetowych
Zaangażowanie w wykonywaną pracę
Gotowość do podjęcia pracy w systemie 4 brygadowym 12-godzinnym

Zakres obowiązków:

Monitorowanie i kontrola procesu drukowania
Terminowa realizacja zlecenia produkcyjnego zgodnie z planem produkcyjnym
Kontrola jakości procesu druku
Obsługa maszyny offsetowej

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie z 25 – letnim stażem i ugruntowaną pozycją na rynku
Możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych
Wynagrodzenie adekwatnie do posiadanych kwalifikacji
Profesjonalne środowisko pracy, atmosferę współpracy i zaangażowania

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU! :)

Administratorem danych jest TAKT Sp. z o.o. z siedzibą w Bolesławiu przy ul. Wyzwolenia 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Podania zawierające dodatkowe dane osobowe, nie zawierające Pani/Pana wyraźniej zgody na ich przetwarzanie, dla potrzeb rekrutacji nie będą rozpatrywane. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie bez podania przyczyny.

Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TAKT Sp. z o.o. z siedzibą w Bolesławiu przy ul. Wyzwolenia 2, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Oświadczam, iż zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest TAKT Sp. z o.o. z siedzibą w Bolesławiu przy ul. Wyzwolenia. Oświadczam, że pouczono mnie o dobrowolności podania przeze mnie danych osobowych, a także o prawie dostępu do treści moich danych i poprawiania ich, jak również o prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania.”

Dodaj odpowiedź

R E K L A M A