polecamy
firmy przedstawiające pełną ofertę w naszym portalu
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej...
katalog firm |2613
ostatnio dodane:
AUTO ELEMENTS
Bazy wiedzy
Outdoor spark
Internet
Świat Garaży
Bazy wiedzy
graf-pol s.c. j.zaleski,d.zabrocki
Maszyny do sitodruku
Wkłady grzewcze
Sprzedaż materiałów

recepcja
hasło
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Kierownik produkcji (branża opakowań)
2018-09-07 15:35:31 | IP: 94.254.129.201 | PRZECZYTANO 854 RAZY

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą:

Patrycja Klempert
tel. [nie podano]

Miejsce pracy: okolice Dzierżoniowa
Region: dolnośląskie
Zakres obowiązków

zarządzanie procesami produkcji (łącznie z obszarami planowania produkcji, kontroli jakości, BHP, logistyki),

planowanie i delegowanie zadań dla podległego zespołu (około 45 osób),

organizacja i nadzór nad działaniami załogi i zakładu,

optymalne planowanie produkcji z uwzględnieniem terminowości, jakości i wydajności poszczególnych maszyn produkcyjnych,

planowanie i kontrola bieżących kosztów i wydatków związanych z procesem produkcyjnym,

podejmowanie działań w kierunku optymalizacji i minimalizacji kosztów i wydatków związanych z procesem produkcyjnym,

planowanie odpowiednich remontów i postojów maszyn i urządzeń w celu zapewnienia ciągłości produkcji,

organizacja remontów i przeglądów maszyn pod względem technicznym oraz bezpieczeństwa i higieny pracy,

organizacja i koordynacja stanowisk pracy na poszczególnych stanowiskach produkcji,

rozwiązywanie problemów natury technicznej, organizacyjnej i personalnej,

planowanie grafików pracy,

nadzór nad infrastrukturą zakładu,

organizacja i nadzór nad działaniami załogi i zakładu.

Poszukiwane kompetencje

kilkuletnie, praktyczne doświadczenie na stanowisku kierownika produkcji, najlepiej w branży opakowań,

umiejętność zarządzania personelem (w obszarach motywowania, delegowania zadań, kontroli efektywności),

preferowane wykształcenie minimum średnie techniczne,

dyspozycyjność,

samodzielność w działaniu i silna motywacja do pracy,

rzetelność i zaangażowanie w pracę,

dobrze rozwinięte zdolności organizacyjne i analityczne,

umiejętność współpracy w zespole,

chęć zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji,

dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu,

odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy

umowę o pracę, niezbędne narzędzia pracy i motywujące wynagrodzenie,

przyjazną pracę w młodym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Dodaj odpowiedź

R E K L A M A
 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności