katalog firm |2608
ostatnio dodane:
Comers Drukarnia Sp. z o.o.
Maszyny do druku cyfrowego
Ledtechnic s.c.
Filmy poligraficzne
Reklamadruk
MGD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
DRUKARNIA OPTIMA Balin
Druk cyfrowy

Zarejestruj się za darmo

[Milanówek / Warszawa]: [New Business Menager]

Berenika Karolak
tel. [nie podano]

"PROGRAF SG" GRZĘDZIELSKI, STRÓŻYŃSKI sp. j.

Firma Prograf SG jest liderem branży reklamy wizualnej i cyfrowego druku wielkoformatowego. Specjalizuje się w wysokonakładowych wydrukach wielkoformatowych, obsłudze kampanii reklamowych, obsłudze wystaw. Intensywnie działa w branży targowej i wystawienniczej, gdzie niezbędna jest obsługa kompleksowa – projekt, wydruk, konstrukcja, montaż.

New Business Menager
Miejsce pracy: Milanówek
Poszukujemy osób na stanowisko New Business Menager z doświadczeniem w branży poligraficznej lub reklamowej

Zadania:

pozyskiwanie nowych klientów dla firmy: telefonicznie, mailowo lub poprzez spotkania handlowe
organizacja spotkań handlowych na terenie całego kraju
tworzenie ofert dla Klientów na podstawie wcześniej uzyskanych informacji i zbadaniu potrzeb,
współpraca z innymi handlowcami w celu podjęcia działań wspierających sprzedaż,
realizacja wyznaczonych przez zarząd planów sprzedażowych
utrzymywanie dobrych relacji z pozyskanymi klientami
nadzorowanie bieżących zleceń pozyskanych przez siebie klientów

Wymagania

komunikatywność i zdolność komunikacji w obrębie firmy, klientów
umiejętność prezentacji produktów (przedstawienie cech oraz korzyści produktów),
wdrażanie nowych projektów handlowych,
zorientowanie na cel,
umiejętność budowania relacji z Klientem,
mile widziana znajomość branży poligraficznej,

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
konkurencyjne wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowym,
możliwość rozwoju, pakiet szkoleń handlowych
miłą atmosferę
służbowy komputer + telefon.
Zapraszamy na stronę:

Dodaj odpowiedź

R E K L A M A