katalog firm |2608
ostatnio dodane:
Comers Drukarnia Sp. z o.o.
Maszyny do druku cyfrowego
Ledtechnic s.c.
Filmy poligraficzne
Reklamadruk
MGD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
DRUKARNIA OPTIMA Balin
Druk cyfrowy

Zarejestruj się za darmo

Radzymin: Konstruktor materiałów POS

Quad/Graphics Europe
Pułtuska 120
07-200 Wyszków
województwo mazowieckie
tel. 223367619

więcej danych »

Zakres obowiązków:
• Przygotowywanie projektów konstrukcyjnych opakowań i standów reklamowych.
• Wycinanie i sklejanie prototypów.
• Przygotowywanie dokumentacji, instrukcji składania i wizualizacji do projektów.

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Znajomość programów do projektowania (ArtiosCad).
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego.
• Znajomość procesów produkcyjnych materiałów POS i opakowań.
• Umiejętność pracy w zespole.
•Dyspozycyjność.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
• Dodatkowe świadczenia po okresie próbnym (karty sportowe, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie NNW).
• Pracę z zagranicznym klientem

Do CV należy dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Quad/Graphics Europe sp. z o.o. z siedzibą w Wyszkowie, przy ul. Pułtuskiej 120, moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko Konstruktor.

Jeżeli chcesz aby Twoja aplikacja była rozpatrywana także w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prowadzonych przez Quad/Graphics Europe Sp. z o.o, dopisz dodatkowo, poniższą klauzulę:

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby innych rekrutacji przeprowadzanych w przyszłości, przez Quad/Graphics Europe sp. z o.o. z siedzibą w Wyszkowie, przy ul. Pułtuskiej 120.”

CV prosimy przesyłać na adres: praca@quadgraphics.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dodaj odpowiedź

R E K L A M A