polecamy
firmy przedstawiające pełną ofertę w naszym portalu
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej...
katalog firm |2613
ostatnio dodane:
ILLOCHROMA HAONENG POLAND SP.
Maszyny do druku offsetowego
Weni Solution
Sprzedaż maszyn i urządzeń
GimarPress Marek Giędosz
Maszyny do druku cyfrowego
DRUKARNIA AQUZA S.C. P.CYBULSKI, D.CYBULSKA
Sitodruk
PINEZO Jaśkowiak PHU

recepcja
hasło
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Czarnków: Operator prepress
2020-01-31 12:15:58 | IP: 217.97.135.238 | PRZECZYTANO 535 RAZY

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą:

Drukarnia Interak Sp. z o.o.
tel. [nie podano]

Interak to jedna z największych firm poligraficznych w Polsce. Nasz zespół stanowią specjaliści w swojej dziedzinie, zainteresowani pogłębianiem swojej wiedzy. Naszym pracownikom dajemy możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego i osobistego. Firma nieustannie uzupełnia zespół specjalistów różnych dziedzin i obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko:

Operator prepress

Miejsce pracy: Czarnków

Twoje obowiązki
- sprawdzanie plików od klientów oraz wykonywanie niezbędnych korekt
- wykonywanie montażu elektronicznego,
- drukowanie wzorców kolorystycznych,
- obsługa komputerów i systemów informatycznych w Dziale Prepress,
- prace DTP.

Oczekujemy
- zaangażowania i chęci do pracy, nie musisz mieć doświadczenia w tej branży, wszystkiego Cię nauczymy :)
- wykształcenia min. średniego
- znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej podstawowym
- umiejętności obsługi komputera, mile widziana znajomość programów graficznych
- umiejętności pracy w zespole i komunikatywności – to podstawa!

Oferujemy
- pracę w jednym z największych przedsiębiorstw poligraficznych w Polsce
- stabilne zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę
- elastyczne godziny pracy – w ramach rozsądku :)
- możliwość rozwoju, zdobywania nowych doświadczeń i gruntownego poznania fascynującej branży jaką jest poligrafia
- szereg benefitów pracowniczych, m.in.: dofinansowanie do karnetów sportowych i biletów do kina, co piątek świeże owoce, konkursy z nagrodami, zabawy integracyjne i inne

Jak aplikować?
CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@interak.pl
w tytule wpisując: Operator prepress

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Dodaj odpowiedź

R E K L A M A
 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności