katalog firm |2622
ostatnio dodane:
Petit Skład-Druk-Oprawa Lublin
Druk offsetowy
Fleksoprint Roman Prządak
Maszyny do fleksodruku
AAA-Print Sp.z o.o.
Maszyny do druku offsetowego
Zespół Szkół nr 1 im. Mieszka I w Stargardzie
Sprzedaż maszyn i urządzeń
ArtHaft - sklep z wysokojakościową odzieżą ochronną

Zarejestruj się za darmo

PIŁA: Pomoc operatora maszyn introligatorskich

Marta Wojtalewicz

Szukasz nowej pracy i chcesz się związać z pracodawcą na dłużej? Nie posiadasz doświadczenia w pracy na produkcji? Wszystkiego Cię nauczymy.

Zacznij pracę jako pomocnik operatora i dołącz do zespołu Colours Factory w Pile. Czeka na Ciebie praca w firmie należącej do czołówki polskich firm sektora poligraficznego.

Twój zakres obowiązków:

- Prace wspierające operatora, pomoc przy obsłudze maszyn;
- Pomoc w realizacji zleceń produkcyjnych;
- Dbałość o utrzymanie porządku w miejscu pracy;
- Bieżąca kontrola jakości wykonywanego wyrobu;
- Przygotowanie surowców niezbędnych do produkcji.

Nasze oczekiwania:
- Dyspozycyjność – gotowość do pracy w systemie zmianowym
- Zaangażowanie, samodzielność i dobra organizacja pracy
- Chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji
- Mile widziane wykształcenie techniczne oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy :
- Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze na podstawie umowy o pracę;
- Wynagrodzenie składające się z stawki godzinowej;
- Nagrody pieniężne w programie poleceń pracowniczych;
- Dodatkowa nagroda jakościowa w wysokości 15% (po przepracowanym okresie próbnym);
- Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;
- Proces wdrożenia do pracy, wsparcie przełożonego oraz zespołu;
- Przyjazną atmosferę do pracy, wspólna celebracja świąt okolicznościowych

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj! Czekamy właśnie na Ciebie!
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Odwiedź nasze strony www