wiadomości
najpopularniejsze wiadomości:
Colours Factory: dynamiczny rozwój w segmencie opakowań z rozwiązaniami postpressowymi Koenig & Bauer
Graphic Packaging International wybiera rozwiązanie Scodix
Zapraszamy na kurs copywritingu, online lub stacjonarnie w Krakowie
Nowa maszyna Agfa Jeti Tauro 3300 UHS zwiększa potencjał produkcyjny firmy CP Arts
Agfa podpisała pierwsze kontrakty na nowe hybrydowe maszyny Anapurna Ciervo H3200
Zmiany personalne w firmie Stora Enso: nowy dyrektor finansowy i nowe kierownictwo działu Packaging Solutions
Clicheria DP Studio ulepsza możliwości produkcji matryc fleksograficznych dzięki XSYS ThermoFlexX Catena-E 80
„Durst Beyond”: Performance High - Wydobądź to, co najlepsze z ludzi, produktów i procesów
Bariery i kluczowe etapy transformacji cyfrowej w biznesie
Sierpień w Muzeum Drukarstwa

Zarejestruj się za darmo

Kraków: Planista Produkcji/ Kosztorysant

Cartamundi Polska sp. z o.o.
Półłanki 18
30-740 Kraków
województwo małopolskie
tel. 721296232

więcej danych »

Cartamundi jest światowym liderem w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań dla gier karcianych i planszowych. W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy rekrutację osoby z doświadczeniem w branży poligraficznej na stanowisko Planista Produkcji/ Kosztorysant

Zakres obowiązków:

• obsługa klienta zewnętrznego w zakresie kompleksowego prowadzenia zlecenia;
• inicjowanie produkcji w planie produkcji oraz programie firmowym;
• współpraca z dostawcami, kooperantami oraz działami wewnętrznymi;
• tworzenie zamówień, zleceń produkcyjnych itp.
• monitorowanie terminowości dostaw;
• kontrolowanie stanów magazynowych;
• wykonywanie kalkulacji wraz z doradztwem materiałowo-procesowym;
• dbanie o kontrolę kosztów z akceptacją dokumentów handlowych.

Nasze wymagania:

• wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe techniczne);
• komunikatywna znajomość j. angielskiego (min. B2);
• znajomość zagadnień planistycznych i materiałowo – poligraficznych;
• umiejętność pracy pod presją czasu oraz priorytetyzacji zadań;
• znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem;
• samodzielność, samodyscyplina;
• umiejętność pracy w zespole;
• zorientowanie na klienta;

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie z możliwością osobistego rozwoju;
• interesującą pracę w firmie produkcyjnej;
• przejrzyste warunki zatrudnienia;
• wsparcie zespołu na początku kariery;

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".