kupię Ryobi 754 lub 755
2012-07-18 18:17:32 | IP: 77.252.190.236 | PRZECZYTANO 1170 RAZY
Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą:
ul. Kustronia 26/36
43-300 Bielsko-Biała
województwo śląskie
tel. 690 505 325
więcej danych »
Wyposażenie dodatkowe: może być z lakierem,
Cena: od drukarni w Polsce
Odpowiedzi |
Dodaj odpowiedź Marcin Leithner w Katalogu Firm
O f e r t a s p r z e d a ż y / S a l e O f f e r
RYOBI 754
rok produkcji 2006 , montaż ( udokumentowany ) w 2007 r.
Piec IR BALDWIN
Długie wykładanie
Proszkownica GRAPHIC
Nawilżanie firmy TECHNOTRANS przygotowane do alkoholu, ale nigdy nie stosowano w maszynie zwilżania z dodatkiem alkoholu izopropylowego.
Maszyna przystosowana do temperowania walców rozcieraczy
Wymienione wszystkie walce wodne
Po regeneracji łapek wykładaczy oraz po wymianie łożysk na wykładaczach oraz nowe łańcuchy oraz po wymianie łożysk na kołach zębatych tych wykładaczy (naprawa kompleksowa całości)
Po regeneracji pompy ssąco-rozdmuchującej wykonanej przez firmę HARKOMP
dane techniczne oraz zdjęcia w załączeniu
Konstrukcja maszyny, której podstawą są ultraprecyzyjne i stabilizowane odlewy ram (drugim niezależnym obszarem specjalizacji RYOBI jest odlewnictwo dla przemysłu precyzyjnego), oraz system napędowy bazujący na kołach napędowych o dużej średnicy (charakteryzujący się skośno-trapezoidalnym uzębieniem, które jest hartowane indukcyjnie i specjalnie szlifowane powierzchniowo), zapewniają jej niezakłóconą wibracjami, cichą i stabilną pracę oraz niezwykle długą żywotność.
Właśnie dzięki wspomnianej stabilności oraz produktywności, prostej i intuicyjnej obsłudze, a także różnym zaawansowanym rozwiązaniom technicznym (m.in. sterowanie oparte na multipleksowanej komunikacji, czy też główny silnik z inwerterem) maszyny RYOBI mogą sprostać często sprzecznym wymaganiom rynku poligraficznego i zapewnić odpowiednią rentowność przedsięwzięcia. Średni czas narządu do nowego zlecenia maszyny czterokolorowej z serii 750 to 10 minut.
Od strony technologicznej maszyna RYOBI 754 zasługuje na uwagę ze względu na swoją elastyczność oraz ekonomiczność w trakcie eksploatacji. Powiększony format papieru – standardowo 750 x 600 mm, opcjonalnie powiększany do 780 x 600 mm – pozwala na lepsze wykorzystanie maszyny dla szerszego spektrum zamówień zarówno z rynku etykiet i opakowań jak też druków reklamowych. Możliwość umieszczenia jednego użytku więcej na formie drukowej pozwala nie tylko oszczędzić czas, ale także lepiej wykorzystać papier przynosząc swojemu właścicielowi wymierne dodatkowe korzyści finansowe. Jednocześnie zapewnienie minimalnego formatu na poziomie 279 x 200 mm nie wprowadza żadnych ograniczeń dla małych prac, lokując tę maszynę w czołówce urządzeń na rynku pod względem rozpiętości formatowej papieru.
Oparcie konstrukcji maszyny na cylindrach dociskowych i przekazujących o podwójnej średnicy (wykorzystywanych przez firmę RYOBI od kilkudziesięciu lat również w maszynach mniejszych formatów) przynosi szereg wymiernych i niezaprzeczalnych korzyści posiadaczowi takiej maszyny podczas jej eksploatacji. Poczynając od elastyczności pod względem materiałowym, swobodne stosowanie szerokiego zakresu grubości podłoży drukowych (w przedziale 0,04 do 0,6 mm – opcjonalnie 0,8 mm) o różnie zorientowanych włóknach, poprzez podniesienie żywotności i odporności maszyny w wyniku obniżenia prędkości obrotowej części elementów maszyny, aż po gwarancję zapewnienia najwyższej jakości produkowanych prac dzięki ewidentnej minimalizacji przyrostu punktu oraz ograniczeniu wszelkich możliwych kłopotów jakościowych drukowania jak pasowanie kolorów, dublowanie, mazanie etc.
Konfiguracja cylindrów formowego oraz pośredniego (obciągu) względem cylindra dociskowego na tzw. godzinę 7 zapewnia dodatkowo prawidłowe przekazanie arkusza na cylinder przekazujący po jego pełnym zadrukowaniu i zwolnieniu spod tłoków.
Wykorzystanie oryginalnie zaprojektowanego przez RYOBI systemu automatycznej zmiany płyt, który nie wymaga zaginania krawędzi płyty oraz pozwala wykorzystywać zarówno płyty aluminiowe jak i poliestrowe, nie tylko podnosi komfort pracy ale także skraca czas narządu maszyny jak i precyzję tej operacji. W efekcie zapewnia dalsze podniesienie rentowności inwestycji poprzez obniżenie kosztów operacyjnych związanych z narządem maszyny – skrócony czas zmiany form drukowych dla danego zlecenia oraz redukcja kosztów regulacji np. pasowania – ale także wymiernego podniesienia uzyskiwanej jakości prac.
Na uwagę zasługuje również opatentowany przez RYOBI unikalny system automatycznej regulacji i pomiaru grubości roztworu nawilżającego na płycie – RYOBI Automatic Aqua Control. System ten gwarantuje stabilne nawilżanie podczas całego procesu drukowania, niezależnie od warunków otoczenia i prędkości pracy maszyny. Na każdym zespole czujniki optoelektroniczne obserwują płytę on-line i każda zmiana poziomu nawilżania jest przez komputer korygowana do poziomu ustalonego jako optymalny, niezależnie od czynników wywołujących tą zmianę.
2012-07-19 09:55 | IP: 89.74.83.129