polecamy
firmy przedstawiające pełną ofertę w naszym portalu
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej...
katalog firm |2552
ostatnio dodane:
5252621980
Papier i karton
SERIX WALDEMAR KITALA
Sprzedaż maszyn i urządzeń
CST Śląski Trzaskowski Kancelaria Radców Prawnych
Finansowanie
Termedia
Maszyny do produkcji etykiet
Drukateria.pl - Drukarnia DTF, grawer CO2, fiber laser, UV.
Druk cyfrowy

recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Paskarka Wiązarka automatyczna do kartonów INPOL
2011-07-21 13:19:28 | IP: 87.101.40.9 | PRZECZYTANO 974 RAZY

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą:

SH
e-mail:
tel. [nie podano]
 
Wiązarki WKA1.2.3 to urządzenia do automatycznego paskowania kartonów taśmą PP, PE o szerokim zastosowaniu we wszystkich rodzajach pakowania.
Urządzenie automatycznie owija taśmę i zaciska taśmę wokół kartonu, zgrzewa a następnie odcina jej nadmiar.

Wiązarka WKA1 jako samodzielne stanowisko dostosowana do kartonów o standardowych rozmiarach i niedużej wadze, WKA2 wyposażona jest w rolkowy system transportu, co ułatwia i przyspiesza pracę. Wiązarka WKA3 dostosowana jest do linii produkcyjnej, gdzie pojawiają się kartony o różnych rozmiarach i nieregularnych kształtach, może być bezobsługowa ze względu pasowe transportery, które prowadzą automatycznie pudła.
Wiązarki serii WKA to trwałe i wydajne urządzenia, które nie wymagają konserwacji i nadają się do ciągłej pracy produkcyjnej

Dodaj odpowiedź
 

 Produkcja: WebFabrika 1999-2026 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności