recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Spider`s Web i Chroma pierwsi w druku onlinePoprzedni artykuł 

Pierwszy drukowany magazyn Spider’s Web już w rękach czytelników. Publikacja powstała dzięki współpracy największego w Polsce bloga i pierwszej w Polsce drukarni internetowej. Za treść odpowiadali blogerzy, za produkcję Chroma. Druk uszlachetniono złoceniem, folią Soft Skin i lakierem Drip off. Magazyn wydany tylko w stu egzemplarzach trafił do elitarnej grupy czytelników.

„Debiut na papierze Spider’s Web to wydarzenie w świecie mediów. Tego nikt się nie spodziewał. Zaczęło się od zwykłej współpracy, skończyło na Magazynie Premium w wersji de lux. Sami jesteśmy w szoku, ale mamy nadzieję, że ten pomysł przypadnie naszym czytelnikom do gustu” – powiedział Mateusz Nowak, wydawca Spider’s Web.

„Jesteśmy dumni, że mogliśmy wydrukować pierwszy magazyn Spider’s Web. Tak, jak od lat wprowadzamy w Polsce światowy standard druku, tak Spider’s Web wprowadziliśmy do świata papieru” – powiedziała Monika Raczkowska, dyrektor drukarni internetowej Chroma.

W produkcji wykorzystano wyjątkowe uszlachetnienia druku dostępne tylko w Chromie. Na okładce zastosowano złocenie, folię Soft Skin i lakier Drip off, a to tylko próbka tego, co można zrobić samemu zamawiając druk online na beta.chroma.pl.

Chroma to pierwsza drukarnia internetowa w Polsce. Firma ma już 25 lat tradycji. W 2009 roku zrobili rewolucje w zamawianiu druku online. Chroma ciągle jest pierwsza. W strategii rozwoju, innowacyjnych maszynach drukarskich, nowoczesnym serwisie internetowym o nieograniczonych możliwościach konfiguracji produktów, rodzajach uszlachetnień druku i niezwykłych pomysłach, których owocem jest właśnie pierwszy drukowany Magazyn Spider’s Web.

Redakcja Spider’s Web i Drukarnia internetowa Chroma życzą miłej lektury.

Na podstawie informacji firmy Chroma

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności