recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Sztuka papieru – wystawa prac uczniów z Miejskiego Zespołu Szkół w Dusznikach-ZdrojuPoprzedni artykuł 

Muzeum Papiernictwa zaprasza do obejrzenia wystawy prac uczniów z Miejskiego Zespołu Szkół w Dusznikach-Zdroju, którzy w okresie od września do grudnia tworzyli swoje dzieła podczas kreatywnych spotkań w dusznickim Muzeum. W zajęciach udział wzięły również rodziny młodych duszniczan. Wspólnie tworzyli papierowe wycinanki, kompozycje kwiatowe w papierze czerpanym, arkusze zdobione techniką Ebru (turecką metodą malowania na wodzie) oraz ozdoby i kartki bożonarodzeniowe. Koordynatorką projektu była kierownik działu Edukacji Dorota Zielińska-Pytlowany, która z wybranych prac przygotowała wystawę.

Wernisaż ekspozycji odbędzie się 14 grudnia o godz. 13.00. Uświetni go występ chóru Tarantella pod kierownictwem Agnieszki Gbyl.

Po zamknięciu wystawy, podobnie jak w ubiegłych latach, prace tafią na Oddział Medycyny Paliatywnej i Oddział Chirurgii Plastycznej dla Dzieci w Specjalistycznym Centrum Medycznym w Polanicy-Zdroju.

Realizacja zajęć dofinansowana została przez Gminę Duszniki-Zdrój. Patronat honorowy nad wystawą objął burmistrz miasta Duszniki-Zdrój – Piotr Lewandowski. Patronat medialny – TV Kłodzka, Nowa Gazeta Gmin i portal doba.pl.

Na podstawie informacji organizatora

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności