Drukarnia CYFROWO.COM.PL z krajarką MOHR 80 PLUS od GRAFMASZPoprzedni artykuł 

Krajarka Mohr 80, Grafmasz
Krajarka Mohr 80, Grafmasz

CYFROWO.COM.PL to drukarnia powstała w 2005 r. Od lat buduje silną pozycję wśród śląskich drukarń nastawionych na produkcję niskonakładową. Posiada bardzo dobrze wyposażony park maszynowy, w skład którego wchodzą m.in. maszyny drukujące cyfrowo, plotery UV, lasery grawerskie, plotery wielkoformatowe, laminatory, krajarki, falcerki, oklejarki, bigówki, linie broszurujące i automaty introligatorskie.

Drukarnia zdecydowała się w ostatnim czasie na usprawnienie procesu cięcia i zakup krajarki MOHR 80 PLUS produkowanej przez Adolf Mohr Maschinenfabrik GmbH & Co.KG w Niemczech. Mohr to ekonomiczna i kompaktowa linia krajarek oferowana przez GRAFMASZ w Polsce, produkowana przez niemieckiego producenta znanego bardziej pod marką Polar.

Dostarczone rozwiązanie to model MOHR 80 PLUS, który posiada niezwykle ergonomiczny, kolorowy ekran dotykowy 18,5" z wizualizacją procesu cięcia oraz przygotowanie pod pracę sieciową P-NET Compucut. Krajarka może być też wyposażona w czytniki kodów kreskowych, dzięki czemu ułatwione jest przyporządkowanie produktów końcowych do programów w maszynie. Eliminuje to ryzyko błędu w procesie cięcia, czy pomieszania odbiorców końcowych. Te jak i wiele innych nowatorskich rozwiązań pozwalają, pracować na maszynie również mniej doświadczonym krajaczom.

MOHR 80 to krajarki w pełni hydrauliczne o szerokości cięcia 80 cm i maksymalnym stosie do 10 cm. Mają zwartą budowę, a jednocześnie wyposażone są w nowoczesne i energooszczędne rozwiązania napędów i sterowania.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności