recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Grafmasz dystrybutorem ploterów tnących SinajetPoprzedni artykuł 

Firma Grafmasz została wyłacznym, polskim dystrybutorem producenta ploterów tnących Sinajet, jednej z największych fabryk tego typu urządzeń w Chinach. W ofercie znajduje się szeroka gama zautomatyzowanych urządzeń aż do formatu 330 x 210 cm.

Seria ploterów DF to urządzenia cyfrowe wyposażone w automatyczny podajnik o wysokości stosu do 18cm oraz ruchomy pas transmisyjny z podsysem. Urządzenia umożliwiają wycinanie i bigowanie dowolnych kształtów, prototypowanie opakowań z tektury, papieru, wycinanie etykiet, naklejek, pudełek, teczek, zaproszeń itp. Wszystkie prace są wykonywane cyfrowo bez konieczności stosowania wykrojników.

Prędkość maksymalna przejazdu głowicy wynosi 1000 mm/s . Plotery pozwalają na podanie arkusza w formatach B2 lub B1. Standardowe modele wyposażone są w nóż wleczony do cięcia i nacinania materiałów do grubości 2mm oraz mechanizm bigujący. Modele o symbolu MT pozwalają na cięcie do 10mm dzięki zastosowaniu noża oscylacyjnego. Ponadto posiadają aktywny nóż tangencjalny i mechanizm bigujący. Możliwe jest również zastosowanie noża obrotowego. Wszystkie modele ploterów posiadają pozycjonowanie za pomocą kamery CCD oraz odczyt kodów QR/kreskowych. Opcjonalnie oprócz podajnika arkuszowego mogą być wyposażone o podajnik materiału z roli.

Seria ploterów DG to urządzenia wyposażone w modułową głowicę oraz wielostrefowy podsys stołu. Maszyny opcjonalnie mogą zostać wyposażone w transportowy pas automatyczny, podajnik z roli oraz/lub podajnik mediów w arkuszach. Występują w zakresie pola roboczego od 150 x 130 cm do 330 x 210 cm. Możliwe jest zastosowanie wielu różnorakich narzędzi pod szereg prac i różnych typów obrabianych materiałów. Urządzenie charakteryzuje się również szybką wymianą narzędzi oraz wysoką prędkością maksymalną przejazdu głowicy do 1800 mm/s w ruchu diagonalnym.

Grafmasz przeprowadził już pierwsze wdrożenia na polskim rynku. Wybrane modele urządzeń są dostępne do demonstracji i możliwe jest wykonanie testów własnych materiałów. Prowadzone są również zdalne prezentacje lub prezentacje na żywo przy maszynie z zachowaniem środków ostrożności. Firma posiada również zaplecze części zamiennych oraz przeszkoloną kadrę pracowników w zakresie sprzedaży i serwisu ww. urządzeń.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności