Kornit Digital przedstawia przyszłość zrównoważonej produkcji na żądanie na targach FESPA 2022Poprzedni artykuł 

Kornit Digital Ltd. (NASDAQ: KRNT) („Kornit”), światowy lider w dziedzinie zrównoważonych cyfrowych technologii produkcji mody i tekstyliów na żądanie, ogłosił, że przełamuje bariery, aby w pełni wykorzystać potencjał zrównoważonej, cyfrowej produkcji. Firma ma zamiar rzucić wyzwanie status quo cyfrowej produkcji tekstyliów dzięki pierwszemu w swoim rodzaju doświadczeniu na FESPA Global Print Expo 2022, od 31 maja do 3 czerwca, ze zintegrowaną prezentacją swoich najnowszych innowacji w zakresie pierwszych w branży rozwiązań w hali: 27, stoisko: 27-D60. Rozwiązania te przedstawiają przyszłość nowych możliwości wysokiej jakości i produktywności zrównoważonej produkcji na żądanie, w tym połączenia świata fizycznego i wirtualnego.

Podczas czterodniowego wydarzenia branżowego w Berlinie w Niemczech firma będzie angażować uczestników swoim portfolio jednoetapowych, cyfrowych rozwiązań do produkcji odzieży bezpośrednio na odzieży (DTG) i bezpośrednio na tkaninę (DTF) w oparciu o swoją grę. zmiana technologii MAX. Rozwiązania te pozwalają oferentom i markom cieszyć się niezrównaną jakością detaliczną aplikacji, w tym efektów 3D, winylowych, ekranowych, sublimacyjnych i hafciarskich – wszystko w jednym rozwiązaniu. Zintegrowany z potężnymi rozwiązaniami KornitX Workflow Solutions, klienci mogą teraz przenosić produkcję tekstyliów od piksela do paczki po wyciągnięcie ręki, aby usprawnić proces przepływu pracy. Co więcej, Kornit wyznacza tempo w różnych branżach – obejmujących odzież, odzież sportową, wystrój wnętrz, akcesoria, tkaniny niestandardowe i inne różnorodne, modne tekstylia – dzięki kompleksowemu cyfrowemu przepływowi pracy oraz sprawnemu, sprawnemu i dochodowemu terminowość realizacji. Kornit umożliwia swoim klientom tworzenie szybkich i zintegrowanych przepływów pracy w celu uzyskania najwyższej jakości i trwałości przy mniejszej powierzchni fizycznej.

Aby zwiększyć rentowność i wzrost, realizatorzy mogą wykorzystać najbardziej zaawansowaną technologię i ekosystem, aby tworzyć nowe relacje biznesowe i szybko odpowiadać na możliwości, podczas gdy marki mogą współpracować z tą rozwijającą się siecią producentów obsługujących Kornit za pośrednictwem unikalnej sieci Kornit Global Fuliller Network i tworzyć sterowane popytem modele realizacji bliższe konsumentowi końcowemu – eliminując marnotrawstwo i podatność łańcucha dostaw.

„W Kornit naszą wizją jest nie tylko tworzenie lepszych technologii, ale także tworzenie lepszych doświadczeń dla naszych klientów, a także ich klientów, niezależnie od tego, czy odbywa się to w świecie fizycznym, wirtualnym – lub w obu tych sytuacjach” – powiedział Omer Kulka, dyrektor Specjalista ds. marketingu w Kornit Digital. „Kornit angażuje się we wspieranie branży w eliminacji odpadów, aby sprostać imperatywowi zrównoważonego rozwoju, jednocześnie zadowalając się doskonałą grafiką i najbardziej rygorystycznymi standardami jakości. Nasza linia rewolucyjnych systemów produkcyjnych opartych na technologii MAX i innowacyjnych możliwościach przepływu pracy wyraża to zobowiązanie – i zachęcamy pracowników FESPA do obejrzenia tego na żywo”.

Pełen zestaw przełomowych innowacji Kornit prezentowanych na imprezie obejmuje Kornit Atlas MAX, Kornit Atlas MAX Poly, Kornit Presto MAX, KornitX Workflow Solutions i rozwiązania Tesoma do utwardzania tekstyliów – wszystkie prezentują usprawniony, kompleksowy, zdigitalizowany przepływ pracy produkcyjnej . Aby uzyskać szczegółowe informacje o wszystkich prezentowanych rozwiązaniach Kornit – po raz pierwszy w Europie – patrz „Uwaga dla redaktorów” poniżej.

„Ponieważ FESPA powraca na wydarzenie na dużą skalę, cieszymy się, że możemy zaprezentować naszą ciągłą pracę wraz z markami, twórcami i wykonawcami, aby rozwiązać ich najtrudniejsze wyzwania związane z produkcją tekstyliów. Nieustanne badania i rozwój, wizja, staranność i innowacyjność firmy Kornit stworzą wizjonerskie doświadczenie dla uczestników FESPA – otwierając oczy na to, czym może być cyfryzacja, jak przekształca branżę oraz nowe sposoby uwolnienia kreatywności dzięki jakości, trwałości, dostępności i wydajność, której desperacko potrzebuje nasz rynek” — powiedział Chris Govier, prezes Kornit EMEA. „Dzięki najnowszym innowacjom Kornit w zakresie zrównoważonych ofert na żądanie nic nie powstrzymuje naszej sieci klientów, partnerów, projektantów i marek przed osiągnięciem własnej wizji i wprowadzeniem tak bardzo potrzebnych zmian, jakich wymaga rynek”.

Aby dołączyć do codziennych wycieczek demonstracyjnych Kornit i doświadczyć pełnego przepływu pracy od piksela do paczki na stoisku Kornit, odwiedź nasze stoisko w hali: 27, stoisko: 27-D60 lub skontaktuj się z Maximiliane Jona, aby zarezerwować prywatną wycieczkę.

Na podstawie informacji Kornit Digital Ltd.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności