Xeikon zaprezentuje swoje najnowsze innowacje cyfrowe dla kreatywnej produkcji etykiet na Labelexpo Asia 2019Poprzedni artykuł 

Xeikon, wiodący globalny innowator technologii druku cyfrowego, zaprezentuje swoje najnowsze innowacje na targach Labelexpo Asia 2019. Po bardzo udanym Labelexpo Europe we wrześniu tego roku i równie udanej frekwencji w Printing United w Dallas w USA w październiku, Xeikon zobowiązał się dotrzeć do drukarek i konwerterów w regionie Azji i Pacyfiku, a tym samym uczestniczyć w tym kluczowym wydarzeniu w Szanghaju.

Firma Xeikon ma długą historię produkcji i wdrażania zarówno atramentowych, jak i UV systemów drukowania atramentowego z otwartym oprogramowaniem do pracy i materiałami eksploatacyjnymi dostosowanymi do konkretnych aplikacji. Firma jest gotowa wnieść swoją wyjątkową wiedzę i kreatywne portfolio rozwiązań i aplikacji do drukowania cyfrowego, aby zapewnić drukarkom i konwerterom w azjatyckich społecznościach zajmujących się produkcją etykiet i opakowań nowe pomysły i wskazówki dotyczące rozwoju firmy. Prezentując swoją cyfrową prasę do etykietowania, Xeikon 3030, firma zaprezentowała się na stoisku (P30) na Flexpack Asia Arena.

Klaus Nielsen, dyrektor Xeikon APAC, stwierdza: „Z roku na rok obserwujemy rosnącą tendencję do wprowadzania do obrotu opakowań. W miarę wzrostu siły nabywczej konsumentów na rynkach azjatyckich właściciele marek będą szukać nowych sposobów na wyróżnienie linii produktów za pomocą kreatywnych, wysokiej jakości i charakterystycznych etykiet, a także innowacyjnych opakowań, które będą miały wpływ na półki. Opracowując rozwiązania z wartością dodaną i zrównoważone elastyczne opakowania, firma Xeikon odpowiada na to, co nazywamy „innowacjami ukierunkowanymi na klienta”. Uczestniczymy w Labelexpo Asia, aby pomóc potencjalnym klientom regionu, którzy chcą wejść na nowe rynki, takie jak etykiety żywności lub etykiety win, napojów spirytusowych, zdrowia i urody oraz produktów farmaceutycznych. W dalszym ciągu rozwijamy naszą ofertę produktów na różnorodne i globalne rynki, aby sprostać obecnym wyzwaniom w naszym szybko zmieniającym się świecie konsumpcji ”.

Rynki i szanse

Cyfrowa drukarka do etykiet Xeikon 3030 może zaoferować drukarkom i konwerterom możliwość osiągnięcia 90% wszystkich zastosowań drukowania etykiet dla wielu sektorów. Jest to idealna drukarka dla firm poszukujących nowych źródeł przychodów i nowych możliwości. Druk z technologią suchego tonera Xeikon 3030 ma wiele zalet pod względem szybkości produkcji i wersjonowania JIT. Co ważne, technologia suchego tonera Xeikon jest certyfikowana i gwarantowana pod względem zgodności z żywnością. Zmieniające się potrzeby, wartości i zachowania konsumentów zmieniają sposób, w jaki firmy wytwarzają produkty. Zgodnie z tymi osiągnięciami Xeikon przeniósł swoją ofertę produkcji cyfrowej na nowy poziom, wspierając klientów i pomagając im osiągnąć efekty specjalne określone przez projektantów i właścicieli marek, którzy chcą wyróżnić swoje linie produktów.

Nielsen podsumowuje: „Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu pionierskiej technologii cyfrowego druku kolorowego na rynku profesjonalnego druku, z przyjemnością uczestniczymy w Labelexpo Asia. Xeikon ma wiele do zaoferowania azjatyckiej społeczności producentów i producentów opakowań. Zwłaszcza te firmy, które chcą wejść na nowe rynki i stworzyć rozwój biznesu. Druk cyfrowy oferuje szeroki zakres świeżego sposobu myślenia i różnorodności zastosowań. Istnieje duże zapotrzebowanie na produkty, które mogą wyróżnić markę, a wybór konsumenta jest coraz trudniejszy. Xeikon widzi te trendy jako szanse. Dzięki naszemu szerokiemu portfolio technologii i najnowszym innowacjom jesteśmy w stanie doskonale reagować na aktualne trendy rynkowe i zapewniać klientom wszelkie wymagane rozwiązania. Dzięki naszym nowym aplikacjom, innowacjom i nowemu internetowemu narzędziu doradczemu „Przekształć” Xeikon ma nadzieję wzbudzić duże zainteresowanie na tegorocznych targach Labelexpo Asia.

Na podstawie informacji firmy Xeikon

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności