Enfocus ogłasza wydanie aktualizacji PitStop 2022 z okazji 25-leciaPoprzedni artykuł 

Enfocus, lider w dziedzinie kontroli jakości plików PDF, zaawansowanej edycji plików PDF i automatyzacji przepływu pracy w branży graficznej, ogłosił aktualizację platformy dla swojego wiodącego na rynku programu do wstępnego sprawdzania i edycji plików PDF, PitStop, z okazji 25-lecia istnienia tego oprogramowania.

W pełni interaktywny PitStop to wszechstronne narzędzie PDF do przygotowania do druku, które sprawdza i edytuje pliki gotowe do druku oraz automatycznie naprawia wszelkie błędy, aby proces przygotowania do druku był bardziej wydajny. Narzędzie do walidacji umożliwia markom pokonanie wyzwań związanych z kontrolą wstępną, edycją, naprawą i raportowaniem w celu usprawnienia operacji.

Pierwsza aktualizacja oprogramowania w 2022 r. zbiega się z 25. rokiem działalności i przewiduje, że firma włączyła obsługę formatu PDF 2.0, a także ulepszyła dodawanie spadów na konturze do plików gotowych do druku.

PitStop Product Manager w Enfocus, John Dean, skomentował: „Pitstop to wiodące w branży oprogramowanie do wstępnego sprawdzania plików PDF. wymagania."

Najnowsza wersja PitStop została zaprojektowana z myślą o efektywnej współpracy z najnowszymi aktualizacjami Adobe i zapewnia klientom wydajną pracę we wszystkich procesach prepress dzięki dodawaniu spadów do konturów. Aktualizacje PitStop są teraz dostępne zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów.

Na podstawie informacji firmy Enfocus

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności