Avery Dennison i Mactac prezentują nowe portfolio zrównoważonych rozwiązań graficznych na targach FESPA 2022Poprzedni artykuł 

Avery Dennison Graphics Solutions EMENA nadal koncentruje się na zrównoważonym rozwoju, wprowadzając nowe portfolio produktów zrównoważonych rozwiązań graficznych zarówno dla marek Avery Dennison, jak i Mactac. Portfolio produktów Sustainable Graphics Solutions zapewnia instalatorom jeszcze łatwiejszy i szerszy dostęp do bardziej zrównoważonych materiałów graficznych dzięki nowej generacji produktów.

Globalna koncentracja firmy Avery Dennison na zrównoważonym rozwoju ewoluowała przez wiele lat, wyznaczając jedne z najśmielszych celów w branży, aby realizować zobowiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju środowiskowego i społecznego. Oprócz ambitnych celów zrównoważonego rozwoju na 2025 r. wprowadzono niedawno cele zrównoważonego rozwoju na 2030 r. Są one zgodne z siedmioma celami zrównoważonego rozwoju ONZ (SDGs) i zostały opracowane w oparciu o dokładną analizę tego, co jest najważniejsze dla biznesu i interesariuszy.

Elizabeth Park (dyrektor ds. innowacji i doskonałości marketingowej, Graphics EMENA) powiedziała, że ​​zrównoważony rozwój jest teraz punktem wyjścia dla wielu innowacji: „Przy projektowaniu produktów Avery Dennison lub Mactac, pozyskiwaniu naszych surowców i rozpoczynaniu produkcji, to jedno z pierwszych pytań, które zadajemy jako korporacja jest prosta: „czy jest zrównoważona?” Jest to podstawa, w jaki sposób zaspokajamy potrzeby naszych klientów w naszych zespołach handlowych.”

„Zrównoważony rozwój wpływa oczywiście nie tylko na produkty, które sprzedajemy – wymaga oczywiście odpowiedzialności społecznej, różnorodności i integracji zarówno w naszym miejscu pracy, jak i poza naszymi „czterema ścianami” w szerszym środowisku zewnętrznym. Ta nowa, zrównoważona oferta pokazuje korzyści płynące z edukacji, przejrzystości i współpracy z klientami i innymi partnerami w łańcuchu wartości — w ten sposób zajmujemy się wyzwaniami w całej branży, a innowacje, które osiągnęliśmy, stanowią nieocenioną okazję do pozycjonowania naszej firmy na trwały sukces”.

Produkty z portfolio spełniają jedno lub więcej ściśle określonych kryteriów zrównoważonego rozwoju - część nieustającego dążenia do zapewnienia naszym klientom bardziej zrównoważonych opcji. Te najnowsze innowacje obejmują naturalne powierzchnie Avery Dennison Organoid, wykonane z materiałów odnawialnych, a także nowo wprowadzoną, niezawierającą PVC, wysokiej jakości folię do pakowania do nadruku cyfrowego, SP 1504 Easy Apply™. Portfolio Mactac obejmuje niezawierające PVC folie tekstylne Squid® Window, a także produkty papierowe z serii WallWrap, takie jak WW Linen Paper, które pochodzą od certyfikowanych dostawców Forest Stewardship Council® (FSC®). Te produkty są kluczowym elementem przejścia na zrównoważone rozwiązania graficzne.

Li Wen (starszy dyrektor i dyrektor generalny Graphics EMENA): „Jako duża globalna firma, ponosimy odpowiedzialność za przyczynianie się do bardziej zrównoważonej przyszłości, korzystając również z wynikających z niej możliwości. Dla nas słowa „innowacja” i „zrównoważony rozwój” idą w parze. Naszym obowiązkiem jest jak najlepsze wykorzystanie naszej wiedzy jako liderów w nauce i innowacjach, aby projektować i wprowadzać na rynek nasze produkty w sposób bardziej zrównoważony w przyszłości. Między innymi pozyskujemy w sposób odpowiedzialny, zmniejszając nasz ślad operacyjny i wprowadzając metodologię EcoDesign do opracowywania naszych produktów”.

Więcej informacji na temat naszego zaangażowania w zrównoważony rozwój można znaleźć na stronach Avery Dennison i Mactac oraz odwiedzić nas na stoisku A50 podczas targów FESPA 2022.

Avery Dennison i Mactac będą na stoisku A50, Hala 3.2, Berlin Messe, od 31 maja do 3 czerwca 2022 r. Będzie można również usłyszeć Elizabeth Park wygłaszającą prelekcję na temat zrównoważonego rozwoju o godzinie 12:00 1 czerwca w Sali Konferencji Prasowej w FESPA.

Na podstawie informacji firmy Avery Dennison

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności