Zestaw Xeikon na australijską premierę inkjetowej drukarki etykietowej UV Panther PX3300 na PacPrint 2022Poprzedni artykuł 

Firma Xeikon przedstawi odwiedzającym na targach PacPrint 2022 w Melbourne drukarkę atramentową Panther PX3300 UV do druku etykiet UV. Australijski pokaz dla przemysłu poligraficznego, znaków i grafiki powróci od wtorku 28 czerwca do piątku 1 lipca 2022 r. do centrum kongresowo-wystawowego w Melbourne (MCEC), gdzie będzie się znajdował w tym samym miejscu co Label & Packaging Expo i Visual Impact Expo.

Będzie to pierwszy pokaz technologii Xeikon Panther 2.0 w Australii, gdzie wysokiej klasy drukarka atramentowa PX3300 UV będzie centralnym punktem centralnie położonego stoiska Xeikon na targach MCEC. Stworzona do produkcji bardzo trwałych etykiet, drukarka została po raz pierwszy zaprezentowana pod koniec zeszłego roku, jako kolejna ewolucja portfolio wysokowydajnych drukarek atramentowych firmy Xeikon. Oferuje pełny druk rotacyjny ze zmienną długością powtarzalności przy użyciu atramentów CMYK lub CMYK oraz białych atramentów UV, które są odporne na światło słoneczne, wodę, chemikalia, temperaturę i czynniki mechaniczne, dzięki czemu drukarki mogą obsługiwać rynki przemysłowe, chemiczne i gospodarstwa domowego, a także piwo premium , alkohole, napoje oraz luksusowe sektory zdrowia i urody.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani wprowadzeniem Xeikon PX3300 do Australii, aby pokazać klientom, co może zapewnić nasza technologia atramentowa Panther UV pod względem wysokiej jakości, szybkości, trwałości i wszechstronności. Ta drukarka umożliwi drukarniom wejście na nowe rynki, na których oczekuje się wysokiej trwałości, i naprawdę zmieni dla nich grę” — powiedział Trevor Crowley, dyrektor generalny ds. sprzedaży. „Ponadto oferujemy możliwości zmiennych danych w pełnym kolorze z opcją Vari-One, podczas gdy biały atrament UV może tworzyć ozdoby i efekty dotykowe w linii, zapewniając poczucie luksusu”.

Pod hasłem „Przejrzyj, przebuduj, połącz ponownie”, czterodniowe wydarzenie zajmie ponad 8000 metrów kwadratowych, aby pokazać najnowsze technologie dla przemysłu poligraficznego. Oczekuje się, że wystawę, która nie odbyła się od 2017 roku z powodu ogólnoświatowej pandemii, odwiedzi ponad 10 000 profesjonalistów zajmujących się drukiem, głównie z Australii, Nowej Zelandii, Chin i Japonii.

„Po ekstremalnych wyzwaniach pandemii COVID nie możemy się doczekać powrotu do PacPrint i bezpośredniego kontaktu z naszymi klientami. Nasza branża rozwija się dzięki kontaktom osobistym i podejściu praktycznemu. O ile możemy wysławiać zalety technologii Xeikon podczas prezentacji online i wirtualnych wydarzeń, naprawdę musisz zbliżyć się do maszyn, aby naprawdę zrozumieć ich moc i możliwości, jakie mogą wnieść do Twojej firmy” – podsumował Crowley.

Na podstawie informacji firmy Xeikon

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności