Ekspercki Wykład na Temat Druku 3D z Metali, Ceramiki i Piasku – Zapraszamy do Zapisów!Poprzedni artykuł 

Eksperc
Eksperc

Czy jesteś zainteresowany potęgą technologii druku 3D? Chcesz zgłębić, jak ten nowoczesny sposób produkcji może zrewolucjonizować Twoje podejście do tworzenia obiektów z metalu lub piasku? A może jesteś już na ścieżce odkrywania możliwości druku 3D, ale pragniesz dogłębnie poznać szczegółowe aspekty technologii takich jak Binder Jetting czy Laser-Powder Bed Fusion (L-PBF)? Chcesz zrozumieć, jak te procesy wpływają na efektywność i wyniki produkcji, a także jak mogą wpływać na przyszłość różnych sektorów przemysłu?

Może Twoją ambicją jest zrozumienie, jak technologia druku 3D zmienia krajobraz przemysłu odlewniczego, automotive, lotniczego czy energetycznego, przyczyniając się do tworzenia nowych rozwiązań i innowacji. Jeżeli tak, to nasza prezentacja lub webinar na ten temat to nie tylko wspaniała okazja do zdobycia cennych informacji, ale również możliwość dołączenia do społeczności pasjonatów i specjalistów z branży.

Wierzymy, że wiedza jest siłą napędową, która przyczynia się do ciągłego rozwoju i innowacji. Dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych – zarówno początkujących, jak i doświadczonych specjalistów w dziedzinie druku 3D, studentów oraz uczniów szkół technicznych – do wzięcia udziału w naszej prezentacji lub webinarze. Ta interaktywna sesja ma na celu zainspirować, edukować i otworzyć nowe horyzonty dla wszystkich, którzy chcą w pełni wykorzystać możliwości druku 3D.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie druku 3D z metalu, piasku oraz ceramiki, a nasza prezentacja może obejmować następujące zagadnienia:

  • Druk 3D z piasku: Omówimy technologię Binder Jetting, która jest wykorzystywana do druku form i rdzeni z piasku
  • Druk 3D z metalu: Omówimy technologie Binder Jetting oraz Laser - Powder Bed Fusion (L-PBF).
  • Jaką technologię wybrać – Binder Jetting czy L-PBF (SLM/DMLS): Pomożemy Ci podjąć decyzję, która z tych technologii jest najlepsza dla Ciebie i Twojej produkcji.
  • Przykłady zastosowań drukowanych form i rdzeni piaskowych w odlewnictwie w Polsce: Pokażemy, jak polskie przedsiębiorstwa wykorzystują te technologie.
  • Przykłady zastosowań technologii przyrostowych w przemyśle automotive, lotniczym czy energetycznym: Zaprezentujemy case study pokazujące, jak druk 3D przekształca te sektory.
  • Przegląd drukarek 3D do metalu, ceramiki i piasku: Podamy rekomendacje na temat najlepszych drukarek 3D do metalu, ceramiki i piasku dostępnych na rynku.

Czy chcesz dowiedzieć się więcej na temat tych zagadnień? Skontaktuj się z nami, aby ustalić dogodny termin spotkania, webinaru lub połączenia online! Czekamy na Twoje wiadomości i z niecierpliwością na spotkanie z Tobą i dzielenie się naszą ekspercką wiedzą na temat druku 3D z metalu, ceramiki i piasku.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności