Zumbiel Packaging zamierza zrewolucjonizować rynek składanych pudełek kartonowych dzięki HP PageWide T470S PressPoprzedni artykuł 

Firma Zumbiel Packaging, wiodący dostawca innowacyjnych rozwiązań w zakresie opakowań z tektury od 1843 r., ma przyjemność ogłosić niedawne nabycie najnowocześniejszej maszyny HP PageWide T470S Press. Ta strategiczna inwestycja nie tylko zwiększa możliwości produkcyjne składanych pudełek kartonowych firmy Zumbiel Packaging, ale także reprezentuje początek nowej ery w zautomatyzowanych przepływach pracy w sektorze opakowań z tektury.

Zumbiel Packaging, największy w Ameryce Północnej producent kartonów składanych z nadrukiem cyfrowym, stał się innowatorem w branży dzięki przyszłościowemu podejściu do przyjęcia druku cyfrowego do produkcji pudełek składanych. Dostrzegając rosnące zapotrzebowanie na szybsze przetwarzanie i dostosowywanie, firma Zumbiel zastosowała technologie druku cyfrowego, aby zrewolucjonizować tradycyjny proces produkcji składanych pudełek kartonowych. Zgodnie z oczekiwaniami, szybka drukarka T470S firmy Zumbiel jest skonfigurowana inaczej niż cokolwiek innego w branży opakowań składanych. Ogromna nowa cyfrowa linia produkcyjna, która ma ponad 50 metrów długości, obejmuje zautomatyzowaną obsługę i łączenie rolek, atramenty wodne o rozszerzonej gamie kolorystycznej, powlekanie w linii, arkusze po druku w linii i logistykę obsługi materiałów na dalszych etapach, co umożliwi firmie Zumbiel Packaging zasilenie ich stajnia wielkoformatowych (145 cm) sztancujących arkuszy o niezrównanej szybkości, wydajności i elastyczności.

Według Eda Zumbiela solidna maszyna HP PageWide T470S doskonale uzupełnia ich model produkcji wielopaków napojów o dużej objętości i zwiększa wydajność całej działalności, zapewniając większą elastyczność zamówień, większą elastyczność produkcji i szybsze wprowadzanie na rynek przy wyjątkowej jakości druku. Linia do druku atramentowego o dużej prędkości i dużej przepustowości (około 1 000 000 stóp kwadratowych na ośmiogodzinną zmianę) zminimalizuje również odpady produkcyjne i obsługuje wersjonowaną i zmienną grafikę, umożliwiając w ten sposób markom wyróżnienie się na bardzo zatłoczonym i konkurencyjnym rynku.

Firma Zumbiel zastosowała technologię druku cyfrowego nie tylko ze względu na jej wszechstronność i wysoką jakość, ale także ze względu na znaczące korzyści w zakresie zrównoważonego rozwoju, jakie oferuje. Druk cyfrowy eliminuje potrzebę drukowania klisz i minimalizuje procesy ustawiania lub przygotowywania, znacznie zmniejszając ilość odpadów materiałowych. Prawdziwie wodne atramenty HP są w 100% wolne od chemikaliów reagujących na promieniowanie UV i nie zawierają niebezpiecznych zanieczyszczeń powietrza1, co zapewnia bezpieczne i komfortowe środowisko pracy, jednocześnie zmniejszając ślad węglowy dzięki wydrukom nadającym się do recyklingu, które spełniają standard PTS2. Innowacyjna technologia obejmuje również automatyczną procedurę czyszczenia głowic drukujących w celu zmniejszenia zużycia wody. Ponadto procesy druku cyfrowego wymagają mniej energii w porównaniu z konwencjonalnymi metodami drukowania, przyczyniając się do ogólnej oszczędności energii i ochrony środowiska. Dzięki zaangażowaniu w zrównoważone praktyki Zumbiel Packaging nadal przoduje w promowaniu przyjaznych dla środowiska rozwiązań opakowaniowych.

„Jesteśmy niezwykle podekscytowani faktem, że firma Zumbiel Packaging zdecydowała się zainwestować w HP i naszą maszynę HP PageWide T470S w celu dalszego przekształcania produkcji pudełek składanych” — powiedziała Annette Friskopp, dyrektor globalny i dyrektor generalny HP PageWide Industrial. „Ich zaangażowanie w innowacje i zrównoważony rozwój jest zgodne z naszą wizją przyszłości opakowań. Razem będziemy przekraczać granice, napędzać transformację branży i dostarczać wyjątkowe możliwości drukowania, aby sprostać zmieniającym się potrzebom rynku”.

Dzięki przejęciu maszyny HP PageWide T470S, firma Zumbiel Packaging pozostaje liderem innowacji w branży opakowaniowej. Ciągłe zaangażowanie firmy w inwestowanie w najnowocześniejsze technologie zapewnia klientom najwyższe standardy jakości, obsługi i zrównoważonego rozwoju.

Na podstawie informacji firmy HP Inc.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności