Brother zdobywa nagrodę „2023 A4 Pick Awards” przyznawaną przez Keypoint IntelligencePoprzedni artykuł 

Firma Brother Industries, Ltd. otrzymała nagrodę „2023 A4 Pick Awards” za kolorową drukarkę laserową HL-L9470CDN oraz kolorowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne MFC-L9670CDN w kategorii „A4 Pick Award” – przyznawaną przez Keypoint Intelligence, niezależną organizację ze Stanów Zjednoczonych.

„Cieszymy się, że nasze nowe urządzenia w portfolio już zdobywają wyróżnienia tej rangi – to najlepsza forma uhonorowania naszej pracy. Planujemy nadal dostarczać produkty, jakich oczekują klienci, wykorzystując na swoją korzyść różnorodne oraz unikalne technologie” – komentuje Piotr Baca, Country Manager Brother w Polsce.

Pick Award to nagroda przyznawana produktom, które zostały uznane za „najlepsze w swojej klasie” po wymagającym procesie testowania przez doświadczonych analityków oraz specjalistów technicznych. Oprócz kategorii druku A4, w której Brother zwyciężył w tym roku, nagroda Pick Award została również przyznawana wyróżniającym się produktom w kategorii skanerów, oprogramowania oraz wielu innych. Urządzenia HL-L9470CDN i MFC-L9670CDN zostały wysoko ocenione pod wieloma względami, m.in. wysokiej wydajności i jakości wydruków zapewnionej przez dużą prędkość drukowania i skanowania, a także bezpieczeństwo transferu danych.

Na podstawie informacji firmy Brother

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności