Durst China zaprezentuje najlepiej sprzedający się na świecie model etykiet Durst na Labelexpo Asia 2023Poprzedni artykuł 

Jako jedna ze sztandarowych wystaw Labelexpo, największej na świecie wystawy technologii druku etykiet i opakowań, Labelexpo Asia zawsze słynęło ze swojego międzynarodowego charakteru i wysokiej jakości profesjonalnych gości w całej azjatyckiej branży druku etykiet i opakowań. W dniach 5-8 grudnia Durst China zaprezentuje na Labelexpo Asia najnowszą technologię pod hasłem „Razem ku przyszłości”, przedstawiając najlepiej sprzedający się na świecie model etykiet Durst Tau 330 RSC E, rewolucyjną technologię Durst Hawk Eye, która właśnie została zaprezentowana na targach Labelexpo w Brukseli, a także szereg inteligentnych rozwiązań programowych dla użytkowników z Azji.

Durst Tau 330 RSC E, gotowy na przyszłość

Durst Tau 330 RSC E, nasza najlepiej sprzedająca się platforma do cyfrowego druku etykiet, łącząca najwyższą jakość druku z bardzo opłacalną inwestycją, zebrała już entuzjastyczne recenzje na rynku światowym. Dzięki prędkości druku 52 m/min w pełnym kolorze, w tym bieli i zmiennych danych, można ją również zaktualizować do 8-kolorowej Tau 330 RSC, co zwiększa prędkość druku do 80 m/min, gotową sprostać rosnącym potrzebom w przyszłości. Warto zauważyć, że to urządzenie jest również dostępne z wyborem niskomigracyjnych atramentów UV Tau RSC do etykietowania żywności i produktów farmaceutycznych.

Durst Tau RSCi, idealny wybór do transformacji cyfrowej

Durst Tau RSCi, kolejny super model z serii Durst Label, to drukarka o naprawdę wysokiej wydajności, oferująca szerokości druku 330/420/510 mm, natywną rozdzielczość 1200 x 1200 dpi i prędkość druku do 80 m/min (możliwość rozbudowy) do 100 m/min), a także z funkcją Double White. W połączeniu z minimalnym zużyciem atramentu i sprawdzonym na rynku mechanizmem drukującym RSC, ogólną wydajność określa się jako doskonałą. Durst Tau RSCi staje się idealnym wyborem dla wielu użytkowników, którzy chcą przejść na tryb cyfrowy w jednym kroku.

Drukarkę można również skonfigurować z opcjonalnym modułem fleksograficznym przed i/lub za cyfrowym silnikiem drukującym, co dodatkowo rozszerza zakres możliwości zastosowań poprzez dodanie podkładu do wymagających materiałów lub druk kombinowany pomiędzy fleksografią i atramentem UV. Zapraszamy na nasze stoisko po więcej szczegółów.

Nowy atrament LED dodaje więcej opcji dla różnych potrzeb

Durst rozszerzył ofertę atramentów Tau RSC wprowadzając nowy atrament Tau RSC LED. Ten nowy zestaw atramentów obejmuje kolory CMYK, a także opcjonalne kolory pomarańczowy, fioletowy, zielony i biały, co jeszcze bardziej zwiększa atrakcyjność portfolio maszyn Tau RSC. TCO pras Tau RSC staje się jeszcze bardziej atrakcyjne dzięki znacznemu zmniejszeniu zużycia energii podczas pracy i częstotliwości wymian lamp UV. Nowa oferta atramentów Tau RSC LED została zaprojektowana tak, aby oferować klientom bardzo dużą przestrzeń barw i elastyczność w różnych zastosowaniach. Obecnie Durst oferuje wszystkim klientom kompletne rozwiązanie w zakresie portfolio atramentów obejmujące nowe atramenty Tau RSC LED, a także atramenty Tau RSC UV i atramenty Tau RSC o niskiej migracji.

Rewolucyjna technologia System Durst Hawk Eye automatyzuje kontrolę jakości

Technologia Durst Hawk Eye, która zrobiła furorę na niedawno zakończonych targach Labelexpo w Brukseli, to rewolucyjna innowacja w atramentowym druku etykiet. Wykorzystując systemy wizyjne kamer, została zaprojektowana w celu zautomatyzowania kontroli jakości druku poprzez kompensację dysz w pętli zamkniętej, co radykalnie zmniejsza ilość odpadów i poprawia ogólną jakość druku. Technologia Durst Hawk Eye została oceniona w Europie jako przełomowa dla branży druku cyfrowego. Tym razem także goście z Azji będą mogli na miejscu dowiedzieć się więcej o technologii Hawkeye.

Inteligentne rozwiązania programowe optymalizują proces produkcyjny

Durst oferuje szereg rozwiązań programowych opartych na przeglądarce, w tym rozwiązania Durst Workflow Label, Durst Analytics i Durst Smart Shop, zaprojektowane, aby pomóc użytkownikom lepiej i wydajniej zarządzać całym procesem produkcyjnym. Różnorodne funkcje modułowe, w tym drukowanie danych zmiennych, kalkulacja kosztów atramentu, cyfrowe systemy zarządzania kolorami, zarządzanie zadaniami i inne rozwiązania, można w dowolnym momencie rozszerzać i dostosowywać w celu spełnienia określonych wymagań. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Durst po więcej szczegółów.

Na podstawie informacji Durst Group

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności