Digiprint rozpoczyna dystrybucję urządzeń Seiko i d.genPoprzedni artykuł 

Od czerwca b.r. firma Digiprint poszerzyła swoje portfolio o produkty dwóch znanych światowych producentów, firm Seiko i d.gen. Urządzenia dedykowane są na rynek druku wielkoformatowego.

Grupa Seiko, to japoński producent maszyn drukujących w technologii solwentowej i eco-solwentowej, oraz tuszy do tych urządzeń. Urządzenia doskonale sprawdzają się w druku banerów, folii, backlitów, oraz wielu rozwiązań dla branży reklamowej.

W ofercie Digiprint znajdą się maszyny:

Seiko V64S - solwentowa maszyna drukująca w jakości 720 Dpi, szybkość do 30 m2/h; seria ColorPainter H-104s/H-74s – maszyna solwentowa o wydajności do 50 m2/h przy 8 kolorach i 100 m2/h przy druku 4-kolorowym; seria ColorPainter W-64s/W-54s przeznaczona dla mniejszych drukarni i agencji reklamowych, urządzenia w wersji 4 i 6 kolorowej, szybkość druku do 17.8 m2/h. Wszystkie urządzenia Seiko wyposażone są w nowo opracowane głowice dające możliwość precyzyjnego druku nawet niewielkich obiektów (teksty, szczegóły), a oferowane do nich tusze są bardzo wydajne.

Firma d.gen to koreański producent cyfrowych maszyn drukujących, specjalizujących się w druku na tkaninach. Firma istnieje od ponad 30 lat i doskonale znana jest europejskim klientom. Maszyny pozwalają na druk na bardzo wielu typach tkanin i bardzo wiele aplikacji typu: flagi, abażury, ubrania, poduszki, poszewki, obrusy, nakrycia na meble, grafika targowa, dekoracje dla teatru i filmowe. Urządzenia drukują wysokojakościowo, w technologii bezpośredniego druku na tkaninach. Tusz po nałożeniu na materiał jest utrwalany poprzez wygrzewanie.

Firma Digiprint włączyła do swojej oferty drukarki wielkoformatowe: d.gen Arachne - przemysłowa maszyna z precyzyjnym podajnikiem tekstyliów, jest w stanie bezpośrednio drukować na większości rodzaju tkanin, w tym na mediach rozciągliwych, dzianinach, czy nawet na Spandex’ach; d.gen Teleios 74/V6 i74/V8, urządzenia doskonale sprawdzają się w druku na flagach i bardzo cienkich mediach jak szyfon. Wysoka jakość wraz z żywą kolorystyką uzyskiwanego druku (bogata czerwień, głęboka czerń czy doskonały fiolet) przekłada się bezpośrednio na sprzedawalność produkowanych aplikacji; d.gen Teleios GT to flagowy model, pozwala na pracę w systemie ciągłym, szybkość druku sięga 100m2/h.

Wprowadzenie do sprzedaży maszyn Seiko i d.gen, to kolejne poszerzenie oferty firmy dla rynku druku wielkoformatowego.

Digiprint oferuje sprzedaż, montaż i serwis maszyn serii Seiko i d.gen, oraz tusze do tych urządzeń.

Na podstawie informacji firmy Digiprint Sp.z o.o.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności