recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Epson podsumowuje RemaDays 2018Poprzedni artykuł 

Doświadczenia z RemaDays – największych w regionie targów reklamy i poligrafii – dowodzą, że zapotrzebowanie na wysokojakościowy druk stale rośnie, a dzięki nowym technologiom powstają kolejne, coraz lepsze i ekologiczne rozwiązania.

Zakończyły się czternaste targi Reklamy i Poligrafii RemaDays – po raz kolejny zorganizowane w Centrum Targowym Nadarzyn. Organizatorzy zadbali o to, aby trzydniowe święto reklamy obfitowało w wiele atrakcji oraz dostarczyło zarówno uczestnikom jak i wystawcom wielu emocji – w ostatnim dniu imprezy ogłoszono zwycięzców prestiżowych konkursów: Gifts of the Year, Catalogue of the Year oraz POS of the Year.

W gronie 760 wystawców na RemaDays nie mogło zabraknąć firmy Epson, która na blisko stu metrach powierzchni stoiska S17 w hali F zaprezentowała cała gamę urządzeń dla różnego typu odbiorców związanych z poligrafią i reklamą, w tym ofertą dla producentów reklamy wielkoformatowej, wydruków fotograficznych oraz fotografów czy branży tekstylnej.

Wszystkie zaprezentowane urządzenia LFP do druku profesjonalnego cieszyły się zainteresowaniem zwiedzających – targi takie jak Rema są świetną okazją do zapoznania się z ich pracą w warunkach niemal produkcyjnych, co daje znacznie więcej informacji niż nawet najlepszy folder czy prezentacja.

Szczególnym powodzeniem cieszyła się uniwersalna 64-calowa drukarka sublimacyjna SureColor SC-F9300, która pozwala na tworzenie barwnych tkanin najwyższej jakości np. modnych kreacji wymagających idealnego odwzorowania szczegółów, odzieży sportowej czy tkanin wykorzystywanych do wystroju wnętrz. Ofertą szczególnie trafioną dla rynku reklamy okazała się drukarka do bezpośredniego drukowania na odzieży (DTG) – SureColor SC-F2000, która oferuje pełen pakiet narzędzi do projektowania i druku na tekstyliach. Dla uczestników RemaDays, którzy w ciągu trzydniowych targów odwiedzili stoisko marki Epson czekała specjalna promocja związana z tym urządzeniem – wielu zainteresowanych tego rodzaju asortymentem zdecydowało się z niej skorzystać.

Z każdą edycją RemaDays gościmy na stoisku coraz większą liczbę osób zainteresowanych tematyką wysokojakościowego druku, a w szczególności sprzętem pozwalającym na druk na tekstyliach – mówi Tomasz Kuciński z Epson – Uczestników targów interesowały praktyczne zastosowania drukarki sublimacyjnej SureColor SC-F9300, którą tworzyliśmy z myślą o wysokojakościowym, a jednocześnie szybkim druku tkanin i szyldów. Szczególnie popularna na naszym stoisku była też drukarka SC-F2000, drukująca bezpośrednio na odzieży najwyższej jakości. Urządzenie sprawdzi się w każdej firmie, niezależnie od tego czy będzie to mały sklep, ambitny start-up, firma zajmująca się eventami czy działający od lat punkt ksero.

Z roku na rok coraz bardziej widać, że wśród klientów rośnie zainteresowanie produktami, które są nie tylko wydajne i pozwalają wygenerować znaczne oszczędności, ale stanowią ekologiczne rozwiązania dla małych i dużych firm. Na stoisku marki Epson sporym zainteresowaniem cieszyły się urządzenia serii WorkForce Pro m.in. drukarki atramentowe dla biznesu WorkForce Pro WF-C869RD3TWFC i WF-6590DTWFC. Urządzenia tego typu, według niezależnych testów, produkują do 94 proc. mniej odpadów niż drukarki laserowe i kopiarki. Drukarki atramentowe nie emitują ozonu, a ponadto wymienia się w nich mniej materiałów eksploatacyjnych i części niż w urządzeniach laserowych.

Epson serdecznie dziękuje wszystkim gościom, którzy odwiedzili stoisko firmy na RemaDays 2018 i już dziś zaprasza na kolejną edycję za rok.

Na podstawie informacji firmy Epson Polska

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności