Grupy rabatowe w Caffeprint.euPoprzedni artykuł 

Poszukujesz bogatej oferty rozwiązań poligraficznych online? Sprawdź Caffeprint.eu, w którym wprowadziliśmy korzystne grupy rabatowe!

Dlaczego warto wybrać nas?

W CaffePrint.eu zajmujemy się usługami poligraficznymi. Dbamy o to, by realizować, jak najszersze spektrum zleceń, dlatego ciągle poszerzamy naszą ofertę. Wykonujemy uszlachetnienia druku na największej gamie podłoży, stosujemy lakierowanie UV w trzech wersjach UV standard, High Gloss i 3D, uszlachetniamy wydruki UV 3D efektem złocenia i srebrzenia, oferujemy bogaty wybór składania produktów, stosujemy lakier dyspersyjny, a także zapewniamy liczne wykończenia produktów. Co więcej dbamy o transparentność, dlatego informujemy o każdym koszcie w zamówieniu.

Czym są grupy rabatowe?

Grupy rabatowe przeznaczone są dla aktywnych klientów, czyli takich, którzy zamawiają często za niewielkie kwoty, ale i takich, którzy składają zamówienia rzadziej, ale na znacznie większe kwoty. Tym samym, nawet jeśli nie zamawiasz usług na bardzo duże kwoty, możesz skorzystać z korzystnych grup rabatowych. W tym systemie rabatowania skupiamy się głównie na częstotliwości składanych zamówień, aczkolwiek przechodzenie pomiędzy poszczególnymi grupami determinują takie czynniki, jak wartość transakcji oraz odstęp czasowy, w jakim zostały dokonane.

Jak wygląda kwalifikacja do grupy rabatowej?

Kwalifikacja wykonywana jest automatycznie bazując na podstawie historii zamówień. Do obliczenia poziomu grupy rabatowej są przyjmowane zamówienia ze statusem "zrealizowane".

Zlecenie usług poligraficznych w Caffeprint.eu jest nie tylko wygodne, ale także opłacalne. Warto zostać z nami na dłużej, by skorzystać z nowości, jaką są grupy rabatowe. Dzięki temu zamówienia dalej będą realizowane błyskawicznie, a przy okazji mniej za nie zapłacisz, zyskując najwyższą jakość i profesjonalną obsługę klienta.

Jeśli często zamawiasz wykonanie usług poligraficznych, takich jak ulotki, broszury, wizytówki, katalogi i inne, to wiesz, że przy większym nakładzie każdy grosz jest na wagę złota. W Caffeprint.eu chcemy docenić stałych klientów, którzy u nas zamawiają, dlatego przygotowaliśmy coś specjalnego - grupy rabatowe dla aktywnych klientów."

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności