Elementy Michelmana do użytku w opakowaniach kompostowalnych HP Indigo na Dscoop Edge PortAventuraPoprzedni artykuł 

Michelman zaprezentuje swoją innowacyjną linię lakierów podkładowych i nadruku zrównoważonego (OPV) do użytku z drukarkami HP Indigo w Dscoop Edge, które odbywają się w dniach 19-21 czerwca 2019 r. w PortAventura, Hiszpania.

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną wiodące w branży podkłady DigiPrime® firmy Michelman na bazie wody oraz OPV firmy DigiGuard®, w tym powtarzalne gatunki DigiPrime®, które są preferowane przez papiernie od ponad dziesięciu lat. Michelman nadal dokłada wszelkich starań, aby opracowywać rozwiązania przyjazne środowisku, które oferują wszechstronność cyfrową dla szerokiego zakresu zastosowań końcowych. Co ważniejsze, wiele primerów Michelmana przeszło niedawno testy ekotoksyczności, metali ciężkich i fluoru zgodnie z ASTM i Europejskim Komitetem Normalizacyjnym do stosowania w opakowaniach nadających się do kompostowania.

Ponadto dla posiadaczy cyfrowych urządzeń drukujących HP Indigo, którzy zajmują się rynkami domowymi i osobistymi, które wymagają wyjątkowej wydajności, Michelman będzie oferował DigiGuard® 901 dla Pack Ready for Labels, wzmacniacz dla HP Indigo zwalidowanych OPV UV wykorzystywanych z primerami in-line Michelmana, które umożliwia zwiększoną trwałość wody, substancji chemicznych i termicznych. Mieszany z gotowymi lakierami UV z nadrukiem, umożliwia konwerterom etykiet osiągnięcie wyższego poziomu trwałości.

„Dołączenie do nas na naszym stoisku w tym roku będzie dwoma strategicznymi i cenionymi partnerami dystrybucyjnymi” - powiedziała Lisa DiGate, wiceprezes Michelman ds. Drukowania i pakowania. „S-One Labels & Packaging to złoty partner Dscoop i preferowany partner HP Indigo. Oferują szeroką gamę produktów do cyfrowego druku niestandardowych etykiet i opakowań elastycznych, w tym lakiery nadrukowe, powłoki i dodatki. Brigal jest globalnym dostawcą druku z obecnością na całym rynku iberyjskim. Oferują na rynku najwyższej jakości produkty, urządzenia i technologie druku. ”

DiGate dodał: „Jesteśmy zaangażowani w pomoc właścicielom prasy HP Indigo w rozwijaniu ich działalności. Nasza linia zoptymalizowanych podkładów na bazie wody i OPV HP Indigo optymalizuje nośniki papierowe i foliowe, które pozwalają na wysokiej jakości etykiety, opakowania i materiały drukowane komercyjnie. ”

Michelman będzie wystawiał się na stoisku nr 23, gdzie uczestnicy będą mogli dowiedzieć się więcej o swoich rozwiązaniach do druku cyfrowego.

Na podstawie informacji firmy Michelman

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności