recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

E-vent 2020 z ceremonią wręczenia nagród: każdy może tam byćPoprzedni artykuł 

Po przełożeniu kongresu ECMA 2020, Pro Carton i stowarzyszenie ECMA przedstawiły koncepcję swojego pierwszego wspólnego wirtualnego wydarzenia: „Kartonowy e-vent 2020 z ceremonią wręczenia nagród”. E-vent będzie transmitowany na żywo 7 października 2020 od godziny 15:00 CET bezpośrednio z ceremonii wręczenia nagród w Wiedniu, serdecznie zapraszamy wszystkich na spotkanie.

Ten wyjątkowy wirtualny e-vent celebruje nagrody branży tektury i pudełek składanych w 2020 roku, w tym European Carton Excellence Awards, Pro Carton Young Designers oraz, w tym roku, pro Carton Students Video Award. Ponadto obecność popularnego i prominentnego gościa powinna przyczynić się do rozrywki słuchaczy, ale także zainspirować ich do realizacji własnych marzeń.

Istnieją również quizy, filmy i interakcje z nagrodami, dzięki którym wydarzenie jest wyjątkowym, pouczającym i wciągającym pokazem.

Zwykle w ceremonii wręczenia nagród biorą udział tylko osoby zarządzające wyższym szczeblem i decydenci z ogólnoeuropejskiego przemysłu kartonu i składanych pudełek, razem ze zdobywcami nagród. Z kolei E-vent po raz pierwszy będzie dostępny dla wszystkich zainteresowanych, tj. dla uczniów, nauczycieli, właścicieli marek, przedstawicieli mediów, a także przyjaciół i pracowników członków Pro-Carton i ECMA - zapraszamy wszystkich. European Carton Excellence Awards wyróżnia najlepsze składane pudełka wykonane zarówno z pierwotnych materiałów, jak i pochodzących z recyklingu. Najważniejszym wydarzeniem jest nagroda „Karton Roku”, która została przyznana PrintPark i Metsä Board w 2019 r. za ich piękne opakowanie wody toaletowej „Gabrini In Love”.

Aby zilustrować hojne zaangażowanie europejskiego przemysłu kartonowego i składanego kartonu w trudnym dla wielu ludzi roku, „Carton E-vent” wesprze wysiłki UNHCR (United Nations Refugee Agency) i jego pracę w związku z COVID-19 poprzez organizację zbiórki darowizn.

Tony Hitchin, dyrektor generalny Pro Carton: „Ten rok był naprawdę niezwykły, a przełożenie kongresu ECMA 2020 wymagało naprawdę niezwykłego wydarzenia. Naszym celem było zorganizowanie wirtualnego e-ventu zamiast fizycznej ceremonii wręczenia nagród jako pierwszej dostępnej imprezy światowej klasy. Każdy, kto nie chce przegapić imprezy i chce dowiedzieć się, kto zdobył największe nagrody w europejskim przemyśle kartonów i pudełek składanych, powinien być online 7 października!

Na podstawie informacji organizatora

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności