Davis Graphics S.A. nowym dealerem Xeikon w ChilePoprzedni artykuł 

Dyrektor generalny Davis Graphics, Felipe Arias
Dyrektor generalny Davis Graphics, Felipe Arias

Davis Graphics S.A. został nowym dealerem Xeikon w Chile. To dalsze przedłużenie już udanej współpracy, która rozpoczęła się w 2013 roku. Firma z siedzibą w Santiago powstała w 1968 roku jako część Davis Group. 85% działalności firmy pochodzi z chilijskiego przemysłu winiarskiego, a popyt na konkurencyjne, kreatywne etykiety wysokiej jakości jest wysoki.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu technicznemu we wszystkich aspektach przemysłu poligraficznego, Davis Graphics współpracuje z wiodącymi światowymi producentami etykiet i opakowań, takimi jak CCL Industries, a ostatnio został wyróżniony tytułem Najlepszego Dostawcy Roku 2020 przez Asimpres, Stowarzyszenie Grafików w Chile. Firma planuje ekspansję na inne regiony Ameryki Południowej i będzie dostarczać i wspierać szereg produktów cyfrowych Xeikon, koncentrując się początkowo na unikalnych technologiach suchego tonera dla sektorów etykiet i opakowań.

Dyrektor generalny Davis Graphics, Felipe Arias, mówi: „Branża etykiet w Ameryce Południowej nadal się rozwija i obecnie prowadzimy interesy w innych krajach. Nasza firma na początku skupiała się tylko na Chile. Nowe stanowisko firmy Xeikon umożliwi nam szerokie rozszerzenie naszych usług na sześć krajów na kontynencie. Nasza współpraca z firmą Xeikon rozpoczęła się od inwestycji w urządzenie z suchym tonerem, co zainspirowało nasz kraj do popularności innowacyjnej technologii. Obecnie prowadzimy działalność w Argentynie, wspierając również Paragwaj i Urugwaj. Do końca tego roku planujemy również otworzyć biuro w Peru, które będzie obsługiwać Boliwię”.

Na podstawie informacji firmy Xeikon

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności