OQ Propyls, aby zaoferować rozwiązania, które sprostają obecnym wyzwaniom branżyPoprzedni artykuł 

OQ Chemicals (dawniej Oxea) dociera do rynków druku i opakowań elastycznych przed Drupa 2021, aby potwierdzić swoje zaangażowanie w prowadzenie branży w zakresie korzyści i wydajności właściwych dla najlepszych w swojej klasie mieszanek propylowych.

Promując kluczowe korzyści wynikające z mniejszej ilości rozpuszczalnika, mniej atramentu i mniej odpadów przy wyborze OQ Propyls, firma wykorzysta wydarzenie handlowe Drupa 21, aby wyjaśnić, w jaki sposób udowodniono, że Propyls pomaga drukarniom sprostać dzisiejszym obecnym wyzwaniom, a także potencjał wykorzystania propylu jako kompletny zamiennik konwencjonalnych rozpuszczalników w procesach druku rotograwiurowego lub fleksograficznego.

Dzięki badaniom z głównymi drukarkami i producentami atramentów w ponad 40 próbach na skalę przemysłową, firma OQ wykazała, że rozpuszczalniki do tuszu na bazie propylu zapewniają bardziej stabilny proces, mniej tworzenia się piany, mniej zatykania, mniej odpadów i mniej opóźniaczy - oprócz ulepszeń pod względem jakości i długoterminowej oszczędności kosztów.

„Dostarczając zarówno polimery używane do podłoży foliowych, jak i system rozpuszczalników Propyls do drukowania, a także dzięki centrom magazynowania strategicznie zlokalizowanym w Europie, Azji i obu Amerykach, jesteśmy w stanie dostarczać przemysłowi bardziej kompletne rozwiązania w zakresie opakowań i drukowania” - mówi OQ's Szef marketingu globalnego, Markus Hoschke.

Dzięki wdrożonym procesom i obiektom magazynowym, które pomagają złagodzić obawy branży związane z transportem, logistyką, dostawami i lokalną obsługą klienta, firma OQ jest gotowa wspierać przemysł opakowań elastycznych, który nadal rośnie w przyspieszonym tempie 4-5% rocznie.

„Chcemy, aby nasi klienci wiedzieli, że słuchamy i jesteśmy tutaj, aby pomóc im sprostać wyzwaniom dnia dzisiejszego i przyszłości” - podsumowuje Hoschke.

Oprócz tego, że zespół ekspertów jest obecny wirtualnie, aby spotkać się z obecnymi i przyszłymi klientami za pośrednictwem narzędzia Matchmaking wydarzenia, OQ poprowadzi również specjalną sesję internetową Drupa w dniu 21 kwietnia o godzinie 9:20. Sesja internetowa skupi się na tym, jak mieszanki rozpuszczalników OQ Propyls może pomóc drukarniom osiągnąć ich cele i zapewnić kompatybilność z innymi alkoholami w branży poligraficznej.

Na podstawie informacji firmy OQ Chemicals

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności