Toray w Czechach ogłasza nowy zespół zarządzającyPoprzedni artykuł 

Od lewej: Mitsunori Hayashi i Kaoru Ueda
Od lewej: Mitsunori Hayashi i Kaoru Ueda

Toray Graphics w Czechach, wiodący producent technologii bezwodnych płyt offsetowych, ogłosił, że pan Mitsunori Hayashi, który kierował działem Toray Graphics w regionie EMEA i obu Amerykach z oddziału firmy w Czechach, powróci do Japonii, aby przejąć odpowiedzialność za działalność Toray's Waterless na rynkach Azji i Oceanii, a także zarządzać niektórymi globalnymi projektami bezwodnymi. Pan Hayashi kierował działem graficznym w regionie EMEA i obu Amerykach przez 8 lat, z powodzeniem pomagając rozwijać działalność firmy w tych regionach i kontynuować wysiłki firmy mające na celu edukowanie rynku w zakresie wartości bezwodnego druku offsetowego.

Wraz z odejściem pana Hayashi, dział Toray Graphics w regionie EMEA i obu Amerykach ogłosił nową strukturę zarządzania:

  • Pan Kaoru Ueda (wcześniej Associate Director w TTCE w Czechach) objął stanowisko dyrektora działu Toray Graphics w Toray Textiles Central Europe w Czechach.
  • Pan Junichi lshii (wcześniej Torelief – płyta do druku fotopolimerowego; kierownik sprzedaży w centrali Toray w Japonii) wrócił w marcu do Czech, aby objąć stanowisko Associate Director, odpowiedzialnego za dział sprzedaży i marketingu Toray Graphics Division w Toray Textiles Europa Środkowa.

„Chociaż nie mogę się doczekać wyzwań związanych z moim nowym stanowiskiem w centrali Toray w Japonii, będzie mi brakować bliskiej współpracy z moimi kolegami i klientami, z którymi utrzymywałem otwarte, konstruktywne i godne zaufania relacje podczas mojej kadencji w Czechach,” powiedział pan Hayashi. „To była dla mnie wielka przyjemność być związana z odnoszącym sukcesy i dynamicznym zespołem tam i osobiście poznać tak wielu klientów Toray. Żałuję tylko, że nie mogę osobiście podziękować wielu z nich przed moim wyjazdem ze względu na ograniczenia pandemii, ale wiem, że społeczność zajmująca się offsetem bezwodnym, w tym zarówno pracownicy, jak i klienci, będzie nadal niestrudzenie pracować nad promowaniem wartości bezwodnego druku offsetowego dla przemysłu. Zarówno pan Ueda, jak i pan Ishii są dobrze wykwalifikowani do prowadzenia tego ciągłego wysiłku i życzę im wszystkiego najlepszego w ekscytującej i dochodowej przyszłości."

Na podstawie informacji firmy Toray Graphics

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności