Michelman dodaje do kadry wiedzę technicznąPoprzedni artykuł 

Ponad 25% globalnej siły roboczej Michelmana to chemicy, naukowcy i inżynierowie, których wiedza techniczna pomaga firmom radzić sobie z ciągle zmieniającymi się wymaganiami branży opakowaniowej w zakresie materiałów i końca życia.

Ich najnowszym dodatkiem jest Pan Pasha Solel jako Senior Business Development Manager na ich rynku opakowań giętkich. Przed dołączeniem do Michelman Solel spędził prawie dziesięć lat w HP Indigo jako ekspert ds. zastosowań materiałowych, pracując z głównymi przetwórcami i skupiając się na zastosowaniach etykiet i opakowań giętkich. Przed rozpoczęciem pracy w HP spędził wiele lat w branży zrównoważonej energii słonecznej, mając doświadczenie z różnymi tworzywami sztucznymi, klejami, powłokami, obróbką i technologiami utwardzania.

Wyjaśnia Ralph Giammarco, dyrektor ds. globalnego rozwoju działalności w zakresie drukowania i pakowania: „Oprócz silnego zaplecza technicznego i bliskiego podejścia do klienta, Pasha wnosi dogłębne zrozumienie tego, w jaki sposób obrazowanie cyfrowe i najnowocześniejsze procesy wykańczania pomogą naszym klienci dostosowują się do wysokich wymagań rynku i marki w zakresie zrównoważonego rozwoju, wydajności funkcjonalnej i szybkiej realizacji”.

Ponadto pan Gianluigi Rankin, Global Marketing Manager firmy ds. druku cyfrowego, został właśnie powołany do Rady Doradczej ds. Druku Cyfrowego dla Opakowań w USA. Wraz z kolegami z Siegwerk, EFI, HP, Smithers, Ball Corporation i Global Inkjet Systems Ltd. pomoże w kształtowaniu przyszłych wydarzeń i programów Digital Print for Packaging prowadzonych przez Smithers, międzynarodowego dostawcę testów, doradztwa, informacji i zgodności usługi.

Rankin wyjaśnia: „Cieszę się, że mogę współpracować z tym panelem ekspertów z członków rady doradczej, którzy dokładnie rozumieją aktualne trendy w branży druku cyfrowego. Nie mogę się doczekać, aby pomóc w kształtowaniu istotnych i wiodących w branży wydarzeń”.

Na podstawie informacji firmy Michelman

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności