HP Latex on Tour - startuje Open October!Poprzedni artykuł 

WYDAJNOŚĆ – TU I TERAZ !

Podczas targów Festiwal Druku & Marketingu firma Integart zaprezentowała premierową drukarkę HP Latex 570 oraz stół tnący ZUND G3. Samo wydarzenie oraz targi zapoczątkowały start nowej kampanii reklamowej pod hasłem – WYDAJNOŚĆ – TU i TERAZ !
Na jesień przygotowaliśmy kilka niespodzianek.

Przed nami najlepszy miesiąc w roku!
Długo wyczekiwany październik, HP OPEN OCTOBER 2016!

Zeszłoroczna edycja OPEN MONTH’15 potwierdza potrzebę otwartych spotkań i warsztatów poświęconych workflows z zastosowaniem różnych technologii oraz niesłabnące zainteresowanie wiodącą na rynku technologią HP Latex. Niespełna kilka miesięcy temu mieliśmy okazję pokazać Państwu, w HP DEMO Lab w Błoniu, HP Latex 560 oraz nowy segment ultraszybkich drukarek HP PageWide XL. Już dziś zapowiadamy, że w październiku również zaskoczymy Państwa nowościami i serdecznie zapraszamy na spotkania z nami, naszymi Gośćmi oraz na udział w premierowych pokazach i warsztatach z HP Latex 570 oraz HP Latex 1500.

Nasze portfolio dostawców technologii i mediów do reklamy przez lata ewoluowało. Integart konsekwentnie buduje swoją markę w oparciu o partnerstwo z Klientami oraz Kluczowymi dostawcami. Rekomenduje i oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne, dopasowane do potrzeb Klientów, wsparcie techniczne i szkoleniowe. Integart to czołowy lider rynku w materiałach rolowych i w nowych, sprawdzonych technologiach dedykowanych dla LFP. Obecna oferta obejmuje szeroki zakres urządzeń: HP Latex 3. generacji (s. 300; s. 500; s. 1500 i 3000), HP Scitex FB 550/750 (link), HP PageWide XL 4500-8000, Zund (link), Rollsroller, Seal czy Fotoba. Firma posiada własne Centrum Prezentacji, HP DEMO Lab w Błoniu oraz w Pradze. W postaci zaplecza szkoleniowego ma do dyspozycji swoich Klientów Centrum HP w Barcelonie z całym zespołem ekspertów. Organizuje dla przyszłych użytkowników urządzeń szkolenia i warsztaty demonstracyjne za granicą. Autoryzowany serwis wszystkich urządzeń oraz centrum dystrybucji materiałów eksploatacyjnych, centrum konfekcji mediów stawiają firmę w najwyższej czołówce rzetelnych i pewnych Partnerów w branży LFP.

Pod hasłem WYDAJNOŚĆ - TU i TERAZ! chcemy zaprezentować najnowszą ofertę produktową w segmencie maszyn oraz mediów, pokazać know-how nowoczesnej drukarni XXI wieku oraz wziąć „pod lupę" ROI. Chcemy wspólnie z Państwem podyskutować o zwrocie z inwestycji, o wydajności i o nowym wymiarze możliwości - jakie dają rozwiązania w obszarze materiałów i technologii - mówi Tomasz Melzacki, dyrektor Handlowy.

Współczesne media wyróżniają się doskonałymi cechami ważnymi w obróbce materiału. Wysoka jakość folii, podkładów, klejów gwarantują bezproblemowy proces produkcyjny zachowując swoje właściwości przez długi czas. Nowoczesne media posiadają unikalne cechy i właściwości kluczowe dla docelowych aplikacji, gwarantują wydajność i nowe możliwości.

O tym wszystkim chcemy opowiedzieć podczas najbliższego HP OPEN OCTOBER w kampanii WYDAJNOŚĆ – TU i TERAZ ! Partnerem mediowym w naszych pokazach będzie marka AVERY DENNISON.

Dodatkowo, w ramach kampanii i cyklu konferencji z siecią MULTIKINO, obok marki AVERY zaprezentujemy najnowszą drukarkę HP i wiodące produkty firmy 3M i Neschen, które są potwierdzeniem bezpieczeństwa i gwarancji dla użytkowników końcowych, w trzech aspektach:

  • trwałych rozwiązań dla aplikacji zewnętrznych i wewnętrznych
  • sprawdzonej technologii i kompatybilności
  • gwarancja jakości

Serdecznie zapraszamy Państwa do aktywnego udziału w HP OPEN OCTOBER. Gwarantujemy nową, ciekawą formułę spotkań, warsztaty, spotkania z Ekspertami - Avery Dennison, Neschen oraz Zund. My przyjedziemy do Was, a w kolejnych tygodniach zapraszamy do HP Demo Lab w Błoniu. Nie można tego przegapić! Wśród uczestników rozlosujemy wyjątkowe nagrody.

Już dziś zapraszamy do rejestracji na najbliższe wydarzenie HP Latex On Tour, które odbędzie się w ramach pierwszej części Open October! Odwiedzimy w sumie 8 miast w Polsce (więcej szczegółów publikujemy na stronie Rejestratora Online).

Open October / HP Latex Tour

Załączniki:

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności