Kodak – Srebrnym Partnerem konkursu Art of PackagingPoprzedni artykuł 

Firma Kodak została Srebrnym Partnerem tegorocznej edycji konkursu Art of Packaging, organizowanego przez European Media Group. Wraz z firmą UPM Raflatac patronowała ona kategorii „Opakowanie Etykieta” w edycji Professional. Podczas uroczystej Gali Finałowej, która odbyła się 6 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, nagrodę w tej kategorii wręczyli Tomasz Gogacz z firmy Kodak Polska oraz Przemysław Różycki - przedstawiciel grupy UPM Raflatac.

Art of Packaging to konkurs stworzony z myślą o rodzimym rynku opakowań i etykiet, a także debiutujących na nim młodych artystach. W edycji Professional nagradzane są twórcze, designerskie, innowacyjne i marketingowe, a także zaawansowane technologicznie i funkcjonalne rozwiązania, zaspokajające oczekiwania coraz bardziej wybrednych konsumentów. To konkurs na najlepsze opakowanie komercyjne istniejące już na rynku. Może wziąć w nim udział właściciel, producent lub projektant opakowania. Oceniane jest ono wraz z zawartością, będącą jego nieodłącznym elementem.

Za najlepszy projekt tegorocznego konkursu w edycji Professional w kategorii „Opakowanie Etykieta”, której patronowała firma Kodak wraz z firmą UPM Raflatac, jury uznało etykiety na suplementy diety Forge. Producentem etykiety jest Unicum Etykiety - wieloletni użytkownik systemu Kodak Flexcel NX, a projektantem - użytkownik: Forge. Połączenie złota z kolorem czarnym i odrobiną bieli nadało tej pracy – jak uzasadniało jury - elegancji rzadko spotykanej wśród produktów tego rodzaju.

Warto dodac, iż firma Unikum Etykiety zwyciężyła równiez w kategorii „Opakowanie Flekso” i to kolejny już raz z rzędu.

„Miło nam, że firma Kodak mogła patronować takiemu przedsięwzięciu, jakim jest konkurs Art of Packaging. Jesteśmy zafascynowani pomysłowością projektantów i jakością wykonania wielu opakowań i etykiet. Cieszy nas, że mogliśmy wspierać jedną z kategorii – dla profesjonalistów, choć przyznane nagrody w całym konkursie dowodzą, że prezentuje on wysoki poziom” – podsumowuje Jacek Galiński, Packaging Account Manager, Polska, Czechy, Słowacja i Węgry w firmie Kodak.

Na podstawie informacji PrintinPoland.com

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności