Michelman mianuje Jamesa Xue Country Managerem w Wielkich ChinachPoprzedni artykuł 

Michelman ma przyjemność ogłosić powołanie Jamesa Xue na nowego Country Managera firmy w Chinach. Zatrudniony w 2017 r., kierował wysiłkami sprzedażowymi Michelmana w ciągu ostatnich dwóch lat, rozwijając istotne relacje z klientami i budując regionalny zespół sprzedaży Michelmana.

Pan Xue ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży zaawansowanych materiałów, spędzając czas z kilkoma wiodącymi międzynarodowymi firmami chemicznymi. Karierę rozpoczął w 1996 r. jako chemik z siedzibą w Szanghaju, a następnie dodał bogatą wiedzę na temat sprzedaży i usług technicznych, zanim przeszedł na kierownictwo sprzedaży i wyższe stanowiska kierownicze. Przed dołączeniem do Michelmana pełnił funkcję menedżera handlowego w Huntsman Advanced Materials China oraz menedżera ds. Kanałów i biznesu w Dow Corning (Chiny) Holding Co., Ltd.

Według Ricka Michelmana, dyrektora ds. technologii i wiceprezesa wykonawczego w Azji. „Cieszymy się, że Pan Xue zaakceptował to spotkanie i mamy najwyższe zaufanie do jego przywództwa i doświadczenia, aby rozwijać coraz ważniejszy rynek chiński. Jego przywództwo i doświadczenie pozwolą nam rozszerzyć naszą obecność w całym kraju. ”

Pan Xue uzyskał tytuł licencjata z chemii polimerów na Uniwersytecie Tongji w Szanghaju, a następnie uzyskał tytuł MBA na Sauder School of Business Uniwersytetu w Kolumbii Brytyjskiej.

Na podstawie informacji firmy Michelman

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności