Xeikon wprowadza nowe Color Services: pełną polisę ubezpieczeniową koloruPoprzedni artykuł 

Xeikon wprowadził na rynek zupełnie nowy XCS Pro 2.0. W pełni zautomatyzowany zestaw narzędzi do zarządzania kolorami oparty jest na chmurze i zapewnia wszystkie zalety kontroli jakości jakości - przewidywalność, powtarzalność i rentowność. Właściciele marek i sprzedawcy detaliczni oraz obecny wysoki poziom handlu elektronicznego nadal napędzają potrzebę zachowania spójności kolorów w całym procesie drukowania. Nowy pakiet kolorów obejmuje kursy szkoleniowe oraz stałe doradztwo i jest oferowany jako model subskrypcji „pay as you go”, dzięki czemu jest prosty i łatwy do przyjęcia i wykorzystania. Nowy XCS Pro 2.0 jest dostępny do demonstracji - zobaczyć znaczy uwierzyć!

Ekspert ds. zarządzania kolorami firmy Xeikon, Bruce Dransfield, stwierdza: „W przeszłości oprogramowanie do zarządzania kolorami wymagało eksperta, który zapewni wyniki, a to wymaga czasu. Xeikon opracował XCS Pro 2.0 jako w pełni zautomatyzowany system kolorów „bez odpadów” „bez eksperta”. Firma Xeikon ma teraz pierwszy cyfrowy suchy toner, rozwiązanie do druku internetowego, które obejmuje samoutrwalającą się kontrolę koloru, kontrolę jakości i profilowanie ICC oraz generowanie kolorów Pantone / marki, aby spełnić wszystkie standardy branżowe. Firma Xeikon zbudowała swoją nową architekturę systemu zarządzania kolorami, aby umożliwić zdalną analizę, namierzanie i naprawianie wszelkich problemów związanych z kolorami w ciągu kilku minut. Oparte na chmurze narzędzia analityczne firmy Xeikon mogą zdiagnozować każdy problem z kolorem, a problem jest sortowany bez opóźnień, co przyczynia się do znacznych oszczędności czasu w produkcji ”.

Xeikon chce zaszczepić oszczędne podejście do zarządzania kolorami i uczynić je praktycznym dla wszystkich swoich klientów i użytkowników, co ma wiele zalet:

  • Narzędzia kontroli jakości można dostosować do standardów branżowych
  • zarówno teoretycznych, „poprawionych procesowo”, jak i „domowych”, a wyniki są mierzone i śledzone przy użyciu nowej analizy w systemie chmurowym firmy Xeikon.
  • Operator może również naprawić i ponownie zweryfikować jakość koloru wydruku w locie.
  • Wszystkie silniki z suchym tonerem firmy Xeikon są wyposażone w wbudowane spektrofotometry, które automatycznie umożliwiają to podczas produkcji, oszczędzając odpady i odrzucone prace.
  • W przypadku drukarek opakowaniowych i etykiet dokładne kolory marki są niezwykle ważne.
  • Nowy pakiet oprogramowania Xeikon do zarządzania kolorami zawiera narzędzia, które mogą kopiować i wklejać z wstępnie wydrukowanej próbki, aby zoptymalizować kolor marki dla wybranego podłoża.
  • Xeikon używa formatu .CxF (format wymiany kolorów) do komunikacji z narzędziami występującymi w świecie analogowym, takimi jak VIVO czy Pantone LIVE firmy Flint Group, a także z systemami proofingu.

XCS Pro 2.0 firmy Xeikon zapewnia drukarni przewidywalność i pewność dopasowania kolorów cyfrowych marek do wyników z innych procesów. Drukarnie mogą dopasować kolory dodatkowe i markowe, przy czym nowe narzędzia Xeikon do kolorów eliminują wszelkie domysły i pozwalają uniknąć przestojów metodą prób i błędów. Lojalność klientów jest kluczowa dla każdej firmy, dlatego powtarzalność i stała jakość to kolejna ważna zaleta. Była to wczesna specyfikacja projektowa zestawu
narzędzi Xeikon Color Control, umożliwiająca odtworzenie dowolnego zadania w dowolnym momencie z dokładnie taką samą jakością. Dzięki zastosowaniu spektrofotometru Inline dostarczanego ze wszystkimi silnikami z suchym tonerem firmy Xeikon zarządzanie kolorami staje się bezdotykowe i automatyczne. W ostatniej chwili można wprowadzać poprawki „w locie”, a profile, tabele kolorów i kontrola jakości są kontrolowane przez sztuczną inteligencję podczas produkcji, zapewniając utrzymanie najwyższej jakości druku.

Na podstawie informacji firmy Xeikon

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności