PSSiDC zaprasza na kurs Colour Management – zarządzania barwąPoprzedni artykuł 

Polskie Stowarzyszenie Sitodruku i Druku Cyfrowego (PSSiDC) w imieniu FESPA zaprasza na e-kurs: Colour Management – zarządzanie barwą.

Tylko do 17 maja można zgłosić się na szkolenie Colour Management organizowane przez Printing SA przy wsparciu FESPA. Kurs odbywa się w formie on-line i składa się z 20 godzin niezwykle praktycznych informacji. Uczestnicy będą mogli zapoznać się ze sposobem oddziaływania, pomiarem i kontrolą przestrzeni barwnej na każdym etapie procesu projektowania i drukowania. Szkolenie odbędzie się w języku angielskim, zachęcamy do zapoznania się z konspektem zajęć: Colour-Management-Course-Overview.

Dodatkowo dla Uczestników kursu przewidziana jest 2-godzinna sesja pytań i odpowiedzi z Graeme’m Richardson-Locke – kierownikiem technicznym FESPA. Kurs kończy się egzaminem, którego zdanie na poziomie 70% pozwala na uzyskanie Certyfikatu.

Cena kursu dla osób będących Członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sitodruku i Druku Cyfrowego wynosi 165 Euro/1 osoba, natomiast dla osób nie należących do Stowarzyszenia cena wynosi odpowiednio 220 Euro/1 osoba.

Na podstawie informacji organizatora

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności