XSYS dołącza do panelu na FTA FORUM 2021 i wystawia na INFOFLEX 2021 FTAPoprzedni artykuł 

XSYS Global ogłosił dzisiaj, że jego własny Peter J. Fronczkiewicz będzie panelistą na rozpoczynającym się 11 maja FTA FORUM 2021, że firma będzie wystawiać się na targach INFOFLEX 2021, 12-13 maja oraz na Wirtualne Centrum Konferencyjne FTA w dniach 18-20 maja.

Peter J. Fronczkiewicz, Product Manager w XSYS, weźmie udział w panelu dyskusyjnym zaplanowanym na 11 maja i zbada różne dostępne obecnie zastosowania płyt drukarskich - w tym wzornictwo powierzchni, rozwiązania „In the Plate”, różne opcje twardości i automatyzację - tak jak a także ogólne korzyści dla branży wynikające z ciągłego postępu w technologii wytwarzania płyt. Dołączy do ponad 20 ekspertów branżowych zorientowanych technicznie, razem dopełniając dziewięć sesji FORUM 2021 i ponad 20 prezentacji.

„XSYS ma zaszczyt uczestniczyć w sesji debaty Great Plate Debate 2021, która odbędzie się na FORUM i omówić naszą wizję płyt i technologii wytwarzania płyt oraz tego, jak wcielamy to w życie. Z punktu widzenia uczestników jest to rzadka i cenna okazja, by usłyszeć od wszystkich głównych dostawców blach - na tej samej scenie iw tym samym czasie ”- mówi PJ Fronczkiewicz.

FORUM 2021, tematyczne „Prosper Through Efficiency”, pokażefleksografom, jak sprawić, by każdy etap ich pracy był bardziej wydajny. Sesje i prezentacje będą zawierały mieszankę treści technicznych i praktycznych, przykładów z życia wziętych i anegdot, a także praktycznych propozycji. Przez cały czas uczestnicy mogą brać udział w ankietach na żywo i zadawać dodatkowe pytania.

„Sercem FORUM jest cały wnikliwy i niezbędny materiał techniczny oraz lista ekspertów, takich jak PJ, którzy je dostarczają” - mówi Joe Tuccitto, dyrektor ds. Edukacji w FTA. „FORUM 2021 zawiera ogromną ilość wspaniałych treści, listę znakomitych prelegentów oraz angażujące i interaktywne elementy umożliwiające uczestnikom udział”.

Dołącz do PJ na FORUM 2021, które rozpocznie się we wtorek 11 maja. Dowiedz się więcej i zarejestruj się na forum.flexography.org.

Odwiedzający interaktywne, wirtualne stoisko XSYS w INFOFLEX będą mogli korzystać z wideokonferencji, aby łączyć się z ekspertami technicznymi firmy, wysłuchać szczegółowych wyjaśnień dotyczących jej produktów, usług i rozwiązań oraz uzyskać spersonalizowane odpowiedzi na pytania.

XSYS wygłosi również 10-minutową prezentację techniczną o 15:05. ET 18 maja. Widzowie będą mogli wziąć udział w sesji pytań i odpowiedzi, a także mieć dostęp do przewodników po produktach i broszur informacyjnych.

INFOFLEX 2021 odbywa się od godziny 14:00. do 17:00 ET 12, 13, 18, 19 i 20 maja. Dowiedz się więcej o stoisku XSYS i zarejestruj się pod adresem http://infoflex.flexography.org/exhibitors/xsys-global/.

Na podstawie informacji firmy XSYS

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności