XSYS wdraża model obsługi bezpośredniej we WłoszechPoprzedni artykuł 

Utworzenie organizacji sprzedaży i serwisu pod własną marką następuje, gdy XSYS wzmacnia swoją obecność, stając się dostawcą kompleksowych rozwiązań dla swoich klientów na całym świecie. Firma XSYS Italia S.r.l. będzie miała siedzibę w Mediolanie we Włoszech, z rekrutacją nowych pracowników, aby pomóc w prowadzeniu tej inicjatywy na szczeblu lokalnym.

Od wielu lat Flint Group z powodzeniem polega na firmie Heidelberg jako strategicznym partnerze w dystrybucji na rynku włoskim znanych marek, w tym nyloflex®, Xpress, nyloprint®, nylosolv®, ThermoFlexX i urządzeń do obróbki płyt Catena.

Jednak wraz z niedawnym utworzeniem nowego oddziału XSYS skupiającego wszystkie działania prepress Flint pod jednym parasolem, ocena obecnej strategii wejścia na rynek wykazała, że kluczowe rynki krajowe skorzystałyby bardziej na posiadaniu lokalnych, dedykowanych operacji.

„Jesteśmy bardzo wdzięczni za doskonałe wsparcie, jakie otrzymaliśmy od firmy Heidelberg we Włoszech w ciągu ostatnich dwóch dekad”, mówi Friedrich von Rechteren, wiceprezes XSYS Global Commercial, „nadszedł czas, aby zrobić kolejny krok i zapewnić klientom bezpośredni dostęp do pełnych korzyści płynących z naszego portfolio produktów wraz z naszym szybkim serwisem i wsparciem”.

Wdrożenie nowej strategii spowoduje, że wszystkie funkcje sprzedażowe i serwisowe zostaną przejęte przez zespół XSYS, a logistyka zostanie zintegrowana z istniejącą europejską siecią. W przypadku włoskich klientów zapewni to szybkie i skuteczne wsparcie w całym kraju, wspierane przez usługę zdalnego wsparcia XSYS.

Nowo mianowani menedżerowie sprzedaży Roberto Malagu, Marco Cremonini i Alessandro Casella oraz specjalista ds. operacji sprzedaży Luigi de Luce, a także serwis techniczny Cristian Marchesini wzmacniają zespół sprzedaży w Europie Południowej, szczególnie w celu objęcia rynku włoskiego i zapewnienia klientom bezpośredniego dostępu do porad ekspertów XSYS.

„Stając twardo na ziemi, możemy zapewnić spójną ofertę, która daje klientom pełny dostęp do naszego innowacyjnego portfolio marek w zakresie druku fleksograficznego i typograficznego”, kontynuuje von Rechteren. „Cieszę się, że mogę powitać naszych nowych członków w zespole XSYS, gdy rozpoczynamy nasze nowe włoskie przedsięwzięcie i poszerzamy nasz zasięg w tym kluczowym momencie”.

XSYS kontynuuje współpracę z dystrybutorem Ulmex w zakresie rękawów i adapterów rotec na rynek włoski. Ulmex dostarcza najwyższej jakości innowacyjne technologie dzięki zespołowi wysoce kompetentnych specjalistów, którzy są z firmą od wielu lat.

Nowa struktura zacznie obowiązywać od 1 lipca 2021 roku.

Na podstawie informacji firmy XSYS

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności