V-Shapes zadebiutuje na targach PackExpo rewolucyjną maszyną do przetwarzania i pakowania AlphaFlex Fill & SealPoprzedni artykuł 

V-Shapes AlphaFlex ze zintegrowaną jakością druku cyfrowego wspomagane przez Memjet i ColorGATE
V-Shapes AlphaFlex ze zintegrowaną jakością druku cyfrowego wspomagane przez Memjet i ColorGATE

V-Shapes, najbardziej innowacyjny na świecie dostawca wygodnego, higienicznego i zrównoważonego sprzętu do pakowania jednodawkowego, zadebiutuje na PackExpo, prezentując swoją najnowszą innowację, unikalne rozwiązanie AlphaFlex do drukowania, formowania, napełniania i zamykania. Ten kompaktowy, profesjonalny system dozowania i podawania będzie oferować wysokiej jakości zsynchronizowany druk po obu stronach saszetek, zasilany przez technologię DuraFlex® firmy Memjet i serwer ColorGATE Packaging Production, gdy będzie dostępny w sprzedaży jeszcze w tym roku.

Technologia dozowania i podawania V-Shapes AlphaFlex umożliwia pionową integrację wielkoseryjnej produkcji opatentowanych jednodawkowych saszetek V-Shapes. Eliminacja potrzeby zlecania drukowania na zewnątrz i oddanie pełnej kontroli nad produkcją właścicielom marek i firmom pakującym. PackExpo, zaplanowane na 27-29 września w Las Vegas, to pierwszy raz, kiedy AlphaFlex zostanie zaprezentowany w Ameryce Północnej. Na wystawie w Sali Centralnej, stoisko C-4703, znajdzie się miejsce w kształcie litery V. Przedstawiciele Memjet będą również dostępni na stoisku V-Shapes.

„Cieszymy się, że możemy zaprezentować nasze nowe rozwiązanie dozowania i dostarczania AlphaFlex wielu uczestnikom spodziewanym na PackExpo Las Vegas 2021”, powiedział Charanjit Hayre, prezes / dyrektor generalny V-Shapes North America. „Ta rewolucyjna maszyna do napełniania/konwertowania była możliwa dzięki wielu ważnym partnerstwom, w tym Memjet, Siemens i SIHL, a także utalentowanemu zespołowi inżynierów V-Shapes. Opracowanie zsynchronizowanych pasz i profesjonalne drukowanie wysokiej jakości naszych opatentowanych jednodawkowych saszetek było niemałym wyzwaniem. Uważamy, że odwiedzający PackExpo będą zdumieni, gdy zobaczą, co osiągnęliśmy my i nasi partnerzy!”

V-Shapes AlphaFlex oferuje zintegrowany druk w linii w sześciopasmowej maszynie V-Shapes ALPHA, umożliwiając przetwórcom/napełniaczom opakowań wykonanie pełnego procesu produkcyjnego unikalnych jednodawkowych saszetek V-Shapes pod jednym dachem o zwartej powierzchni, Możliwości znakowania w pełnym kolorze, zgodne z wymaganiami, zgodnie z najwyższą w branży jakością. W konfiguracji AlphaFlex moduł drukujący drukuje pojedynczą stronę jednodawkowych saszetek w linii, zsynchronizowane ze sobą i precyzyjnie połączone w celu wycinania, napełniania i uszczelniania.

Aby dowiedzieć się więcej o zintegrowanym pionowo, kompleksowym rozwiązaniu AlphaFlex do produkcji i napełniania jednodawkowych saszetek oraz innych produktach i usługach V-Shapes, odwiedź stronę www.v-shapes.com. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat V-Shapes na PackExpo, odwiedź https://www.v-shapes.com/news/v-shapes-at-pack-expo-las-vegas-2021/.

Na podstawie informacji firmy V-Shapes

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności