XSYS zademonstruje pełną gamę produktów fleksograficznych na targach INFOFLEX 2022Poprzedni artykuł 

XSYS ma przyjemność ogłosić swój udział w targach INFOFLEX 2022 w dniach 14 i 15 marca. Odwiedzający Centrum Kongresowe Fort Worth w Teksasie będą mogli omówić najnowsze rozwiązania w zakresie fleksograficznych klisz drukarskich, sprzętu do formowania płyt i tulei oraz adaptery z ekspertami na stoisku XSYS nr 415.

Na wystawie pojawi się innowacyjny system obróbki termicznej nyloflex® Xpress F IV, który zapewnia lepszą i bardziej spójną jakość, szybszą produkcję i łatwiejszą obsługę płyt fleksograficznych. Udowodniono, że pozwala to skrócić przestoje maszyn drukarskich dzięki przygotowaniu płyt do druku w czasie krótszym niż 60 minut, co z kolei spełnia wymagania właścicieli marek dotyczące skrócenia czasu wprowadzania na rynek. Ponadto nyloflex® Xpress zapewnia zmniejszenie zużycia energii i kosztów nawet o 94% w porównaniu z przetwarzaniem rozpuszczalnikiem.

„Dzięki jakości druku, która może konkurować z płytami solwentowymi, obniżonym całkowitym kosztom posiadania (TCO) i bardziej przyjaznej dla środowiska produkcji, system przetwarzania termicznego nyloflex® Xpress to prawdziwy przełom w przypadku drukarek fleksograficznych” — powiedział Eric Gibbs, dyrektor zakładu ds. płyt i przygotowalni Ameryka Północna w XSYS. „Bez rozpuszczalników jest sposobem na zaspokojenie zapotrzebowania na bardziej zrównoważoną produkcję etykiet i opakowań elastycznych. A ta technologia termiczna nie tylko zmniejsza wpływ na środowisko, ale także zwiększa zdrowie i bezpieczeństwo operatorów”.

Eksperci będą również dostępni, aby doradzać klientom w wyborze fleksograficznych płyt drukarskich do wszystkich zastosowań, od metek, etykiet po elastyczne opakowania. Producenci płyt będą mieli okazję dowiedzieć się, w jaki sposób portfolio wywoływarek ThermoFlexX, urządzeń do obróbki płyt Catena i rastrowania powierzchni Woodpecker zwiększa OEE w przygotowaniu do druku i wytwarza bardzo spójne płyty przy niższych kosztach.

Z ciągle rozwijającej się linii adapterów i tulei rotec® odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z rewolucyjną tuleją rotec® High Performance, która zapewnia drukarkom korzyści w postaci redukcji odbić i wyższych prędkości drukarki, mniejszej wagi i łatwiejszego montażu tulei wraz z rotec ® Eco Bridge, który umożliwia łatwiejszy i szybszy montaż tulei przy bardziej efektywnym wykorzystaniu sprężonego powietrza.

Organizowane przez FTA dwudniowe wydarzenie ma długą historię łączenia społeczności fleksograficznej, aw tym roku przypada 40. edycja. „Wystawa INFOFLEX zawsze była centralnym punktem naszej branży, ale teraz bardziej niż kiedykolwiek ponownie zjednoczy naszą społeczność. Postrzegamy to jako doskonałą okazję do wzmocnienia naszych istniejących relacji z klientami i budowania nowych na przyszłość, ponieważ XSYS nadal wprowadza innowacje w przestrzeni fleksograficznej i wnosi więcej blasku do życia drukarni fleksograficznych” – podsumował Dan Rosen, dyrektor ds. kont krajowych w XSYS.

Na podstawie informacji firmy XSYS

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności