Tuleje i adaptery XSYS rotec® coraz popularniejsze w Ameryce PółnocnejPoprzedni artykuł 

XSYS wdrożył strategiczny program inwestycyjny w celu poprawy obsługi klientów w Ameryce Północnej. Ten planowany wzrost obejmuje rozbudowę zakładów rotec® w Asheville w Północnej Karolinie, które oferują wysoce konkurencyjne i niezawodne czasy realizacji zamówień na tuleje i adaptery produkowane na miejscu.

„Nasza strategia rozwoju działalności w zakresie tulei XSYS zyskuje na popularności, a teraz rozpoczęliśmy kolejną fazę, aby wzmocnić naszą działalność w zakresie tulei i adapterów rotec®, aby zwiększyć naszą wiodącą pozycję na rynku”, powiedział Patrick Luedecke, dyrektor generalny Sleeves Global. „Jako dostawca specjalistycznych rozwiązań dla branży opakowaniowej zawsze staraliśmy się dostosować do zmieniających się warunków rynkowych i umożliwić naszym klientom pokonywanie wszelkich przeszkód”.

Obecne wyzwania rynkowe spowodowane globalną pandemią znacznie wydłużyły czas realizacji zamówień z Europy, co oznacza, że ​​niektórzy producenci mają trudności z zaopatrzeniem swoich klientów. Dzięki pełnym możliwościom produkcyjnym na miejscu w USA, tuleje i adaptery XSYS rotec® nadal oferują niezwykle konkurencyjne i niezawodne dostawy wysokiej jakości produktów z pełnej gamy rotec® bez zakłóceń.

Po zainstalowaniu nowego sprzętu do produkcji tulei rotec® Offset Sleeves w USA, fabryka w Asheville produkuje teraz pełną gamę tulei i adapterów rotec® do wąsko-, średnio- i szeroko wstęgowych maszyn fleksograficznych i offsetowych. Tuleje i adaptery są produkowane na zamówienie zgodnie z określoną grubością ścianki, długością i opcjami rozbudowy.

Co więcej, dla klientów wymagających jeszcze szybszych terminów dostaw, tuleje i adaptery XSYS rotec® oferują specjalny program pośpiechu, który znacznie skraca czasy realizacji na głównych liniach produktów. Podczas gdy standardowy czas realizacji tulei rotec® Blue Light wynosi 15 dni dla zestawu 10 sztuk, program pośpiechu skraca ten czas do zaledwie 6 dni. Tuleje rotec® High Performance Sleeves i tuleje rotec® Premium mogą być dostarczone w ciągu 18 dni skróconych do 7-8 dni w programie szczytowym.

„Rozumiemy bezprecedensowe trudności, z jakimi borykają się przetwórcy w obecnym klimacie i wdrażamy rozwiązania w całej naszej firmie, nie tylko tutaj w USA, ale na całym świecie, aby pomóc naszym klientom odnieść sukces”, podsumowuje Luedecke.

Na podstawie informacji firmy XSYS

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności