Firmy BGM i J&J przygotowują się na Labelexpo Americas 2022Poprzedni artykuł 

Firma Bar Graphic Machinery („BGM”), we współpracy ze swoim dystrybutorem na region obu Ameryk, J&J Converting Machinery LLC („J&J”), potwierdziła, że na targach Labelexpo Americas 2022 zaprezentuje swoją najnowszą gamę technologii wykończeniowych.

Lider rynku w projektowaniu i produkcji systemów wykańczania etykiet, sztancujących nawijaków i cyfrowych systemów wykańczania etykiet dla światowego przemysłu etykiet, BGM i J&J, będzie zlokalizowany w hali A na stoisku 1629 w Centrum Kongresowym Donalda E. Stephensa, Chicago, 13-15 września 2022 r.

Annemarie Rhodes, dyrektor zarządzający w BGM, powiedziała: „Pomimo wyzwań obecnej pandemii, chętnie wychodzimy i spotykamy naszych klientów i partnerów, starych i nowych, z całego świata. Labelexpo to zawsze świetna okazja, aby zrozumieć, co dzieje się na rynku, zidentyfikować kluczowe trendy i wyzwania stojące przed branżą etykietową oraz nawiązać kontakty z branżą.

„Oczywiście, tegoroczna współpraca z J&J – liderem w dostarczaniu nowego i używanego sprzętu i usług na rynku etykiet w Ameryce Północnej i Południowej – umożliwia nam zaprezentowanie naszego wzorowego asortymentu popartego doskonałymi usługami świadczonymi przez J&J.

„W tym roku zademonstrujemy naszą najnowszą gamę maszyn BGM Elite, w tym naszą krajarkę BGM Elite iSR Label Inspection Slitter Rewinder; prawdopodobnie najbardziej opłacalna, kompaktowa, wytrzymała i wolnostojąca krajarka do kontroli etykiet dostępna obecnie na rynku. Zademonstrujemy jego imponującą prędkość, dochodzącą do 300 m/min, a ponieważ nasi klienci skupiają się dziś na zrównoważonym rozwoju, odwiedzający mogą obserwować, jak wydajność energetyczna jest zasilana tylko prostym 13-amperowym jednofazowym zasilaniem”.

Na wystawie pojawi się również BGM Elite eDSR Easy Load Die Cut Slitter Rewinder. Jest to najszybsze, najbardziej ekonomiczne, kompaktowe, solidne i wolnostojące rozwiązanie do wycinania etykiet. Oferuje zdolność wykrawania rotacyjnego z prędkością do 250 m/min i może być również używana jako konwencjonalna krajarka, zapewniająca pełną elastyczność operacyjną.

Wreszcie, dostępny będzie kompaktowy cyfrowy system wykańczania BGM Elite Comflex; pełne rozwiązanie do cyfrowej konwersji offline na poziomie podstawowym, które pomimo ukierunkowania na nowe podmioty, zostało zaprojektowane i zbudowane zgodnie z rygorystycznymi standardami jakości, których klienci oczekują od BGM. Ta kompaktowa i solidna maszyna umożliwia wykrawanie półobrotowe z prędkością do 90 m/min, prawie 40% szybciej niż porównywalne maszyny dostępne na rynku.

„Labelexpo to ekscytujący moment w kalendarzu branży etykiet dla naszych firm. Cieszymy się, że mamy okazję pokazać, co możemy zrobić dla branży etykiet w obu Amerykach, współpracując z J&J” – podsumowała Annemarie.

Aby dowiedzieć się więcej o BGM i oferowanych przez niego rozwiązaniach wykończeniowych, odwiedź stronę www.bargraphic.com. Aby dowiedzieć się więcej o J&J Converting Machinery, odwiedź stronę www.jjconvertingmachinery.com

Na podstawie informacji firmy Bar Graphic Machinery

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności