Połącz się ponownie w Xeikon Café EuropePoprzedni artykuł 

W odpowiedzi na odwołanie tegorocznych targów Labelexpo Europe oraz w celu utrzymania kontaktu, zaprezentowania swoich najnowszych innowacji i poinformowania klientów, firma Xeikon i jej partnerzy branżowi ogłosili specjalną edycję swojego cieszącego się coraz większą popularnością Xeikon Café odbędzie się pod koniec kwietnia w siedzibie firmy w Antwerpii w Belgii. Wstęp jest bezpłatny, a odwiedzający odkryją nowe rozwiązania w zakresie druku cyfrowego dla różnorodnych zastosowań i sektorów druku.

Filip Weymans, wiceprezes ds. marketingu, wyjaśnia: „W tych niepewnych czasach i w obliczu bezprecedensowych wyzwań, jakie stawiają drukarki, chcemy ponownie nawiązać kontakt, zaangażować się i zaprezentować nowe innowacje, które mogą stawić czoła wyzwaniom. Nasze wydarzenia Xeikon Café mają na celu naukę, odkrywanie i ponowne łączenie się. Każde wydarzenie jest zorganizowane w taki sposób, aby dać odwiedzającym wgląd w najnowsze trendy w cyfryzacji produkcji drukarskiej, odkrywać nowe zastosowania drukowania, oglądać na żywo demonstracje różnych konfiguracji produkcji cyfrowej i ponownie połączyć się z innymi drukarkami i konwerterami. Na nadchodzącym wydarzeniu w kwietniu odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć w akcji najnowsze osiągnięcia technologiczne, które z pewnością będą bardzo interesujące.”

Xeikon przygotował program konferencji, w którym eksperci branżowi omawiają najistotniejsze kwestie w naszych branżach. Będą szczegółowe prezentacje na temat kilku aplikacji, a także mnóstwo okazji do interakcji i pytań.

5 powodów, aby odwiedzić Xeikon Café:

  • Bądź na bieżąco z nowymi trendami rynkowymi
  • Odkryj nowe zastosowania druku i najnowsze innowacje produkcyjne w zakresie druku cyfrowego
  • Połącz ponownie z innymi drukarkami i konwerterami
  • Oglądaj na żywo prezentacje różnych konfiguracji produkcji cyfrowej
  • Zabierz pomocny przewodnik i ramy, aby iść naprzód na ścieżce cyfrowej transformacji

Weymans podsumowuje: „Z niecierpliwością czekamy na podkreślenie różnych możliwości cyfrowych, aby zaspokoić różnorodne potrzeby dzisiejszych drukarek i konwerterów. Innowacje cyfrowe są odpowiedzią na bieżące trendy na rynku. Wszystkie prasy Xeikon są teraz zaprojektowane z połączeniem z chmurą i interfejsami nowej generacji do łączenia i integracji na każdym etapie. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w technologiach cyfrowych, Xeikon jest w stanie doradzać i wspierać firmy w ich cyfrowych wyborach, które mogą prowadzić tylko do rozwoju biznesu”.

Więcej informacji i rejestracja w Xeikon Café w kwietniu 2022 na stronie xeikon.com/cafe2022

Na podstawie informacji firmy Xeikon

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności