AIPIA i Packaging Europe organizują dwa wydarzenia NA ŻYWO w 2022 r.Poprzedni artykuł 

AIPIA ma przyjemność ogłosić rozpoczęcie dwóch wydarzeń na żywo jesienią 2022 roku. Zostaną one zorganizowane w ramach nowych umów partnerskich Stowarzyszenia z Packaging Europe, łącząc po raz pierwszy zasoby i wiedzę obu organizacji.

Wydarzenie pierwsze odbędzie się w Chicago w USA 25 października w ramach Pack Expo International, największych i najbardziej wszechstronnych targów opakowań w Ameryce Północnej. Nasi koledzy z PMMI wyrazili uprzejmą zgodę na organizację imprezy i jej promocję poprzez rozbudowany Program Promocji Wystawy.

Jednodniowe wydarzenie skoncentruje się na inteligentnych opakowaniach jako narzędziu marketingowym pomagającym markom i sprzedawcom detalicznym w tworzeniu bliskich i produktywnych relacji z ludźmi kupującymi i używającymi ich produktów, a także na szerokiej gamie dostępnych technologii inteligentnych opakowań w celu budowania zaufania i lojalności jako dostarczanie cennych wskaźników dotyczących zachowań konsumentów.

Wydarzenie drugie to długo oczekiwany powrót Światowego Kongresu AIPIA w dniach 14 i 15 listopada w jego „domu” w Beurs van Berlage w centrum Amsterdamu. Będzie to pierwszy osobisty kongres po dwóch długich latach przerw w ciąży i długo oczekiwanym powrocie na wybitne wydarzenie Smart Packaging na świecie!

Kongres będzie zawierał wszystkie dynamiczne funkcje, z których słynie, takie jak Brand Challenge, dwa, a nawet trzy jednoczesne prezentacje i wiele stoisk demonstracyjnych w kultowej hali, aby zapewnić, że „widzieć to uwierzyć!”. Widok 360° na najnowocześniejsze opakowania Smart Packaging.

Ale dzięki nowemu partnerstwu Packaging Europe dodamy kilka nowych wymiarów, z których nie najmniej ważnym będzie wspólna lokalizacja z AIPIA World Congress z wydarzeniem „Innovation Horizon” organizowanym przez Sustainable Packaging Summit.

Ogłaszając to, dyrektor zarządzający AIPIA, Eef de Ferrante, powiedział: „To bardzo ekscytujące, że w końcu możemy wrócić do kongresu na żywo. Na to czekali nasi członkowie i delegaci. Dodanie konferencji w USA na Pack Expo International to dodatkowy bonus. Współpraca z naszymi kolegami z Packaging Europe sprawi, że te wydarzenia będą najlepszą w historii wizytówką Smart Packaging dla wszystkich”.

Tim Sykes z Packaging Europe dodał: „Uczestnicząc przez lata w Światowym Kongresie AIPIA jako goście, od dawna postrzegamy to jako jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu opakowań. Teraz jako organizatorzy z niecierpliwością czekamy na rozwój kongresu i udostępnienie go nowej publiczności. Widzimy wielką synergię w umieszczeniu naszego wydarzenia zrównoważonego rozwoju „Horyzont innowacji” i tego samego budynku, w którym odbędzie się ceremonia Sustainability Awards 2022 dla przedkomercyjnych innowacji, ponieważ oba te wydarzenia są poświęcone oświetleniu najnowocześniejszych technologii. Spodziewam się, że znaczna część odbiorców będzie się na siebie nakładać”.

Wspaniale będzie wrócić i nie możemy się doczekać spotkania starych i nowych znajomych w 2022 roku!

Zgłoś się do rozmowy: https://www.aipia.info/apply-as-speaker.php
Zgłoś się na wystawę: https://www.aipia.info/apply-to-sponsor.php

Na podstawie informacji organizatora

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności