Xerox uruchamia pełny zakres rozwiązań zwiększający produktywność w miejscu pracyPoprzedni artykuł 

Xerox ogłosił wprowadzenie na rynek nowych produktów i oprogramowania. Głównym celem rozwoju portfolio jest umożliwienie zwiększenia produktywności pracowników hybrydowych, których liczba ciągle rośnie. Rozwiązania Xerox płynnie integrują już istniejącą infrastrukturę każdej firmy, będącej klientem producenta drukarek, z ofertą szerokiej gamy elastycznej współpracy i narzędzi do poprawy sprawności pracowników w miejscu pracy.

W biurze

Xerox® VersaLink® C7100 i Xerox® VersaLink B7100 – wielofunkcyjne drukarki (MFPs) – są najnowszymi urządzeniami asystującymi w miejscu pracy, napędzanymi przez technologię ConnectKey® Technology. Seria VersaLink oferuje nowe funkcje jednoprzebiegowego skanowania dokumentów, zamieniając papierowe kopie w zdigitalizowane pliki. Zarządzanie dokumentami jest możliwe dzięki bezpośredniemu dostępowi do największej oferty aplikacji zwiększających produktywność pochodzących z galerii aplikacji Xerox. Kompleksowa ochrona, włączając w to technologię whitelisting od McAfee®, stale monitoruje, wykrywa i blokuje zagrożenia w czasie rzeczywistym, zapewniając bezpieczeństwo danych i dokumentów. Seria Xerox VersaLink C7100 i B7100 posiada złotą ocenę EPEAT (Narzędzie Elektronicznej Oceny Środowiskowej Produktu), spełniając tym samym najbardziej wymagające normy zrównoważonego rozwoju.

W domu

Uzupełniając portfolio produktów Xerox dla osób prywatnych oraz małych grup roboczych, Xerox C315, Xerox B305 i Xerox B315 MFPs idealnie nadają się do pracy w niewielkich zespołach, biurach domowych i niedużych pomieszczeniach. Ciche, kompaktowe, przenośne i łatwe w użyciu urządzenia, bezproblemowo łączą się z platformą Xerox Workflow Central®, zwiększając produktywność dzięki zbiorowi narzędzi do automatyzacji przepływu pracy i digitalizacji. Cechami wyróżniającymi są Wi-Fi i Wi-Fi Direct – przenośne drukowanie z Apple AirPrint i Mopria Print Service – oraz łatwe ustawienia oprogramowania Xerox Smart Start. Wszystkie trzy drukarki MFPs uzyskały certyfikację EPEAT, spełniając tym samym wymagane kryteria zrównoważonego rozwoju w zakresie projektowania, produkcji, zużycia energii. Są również włączone do programu Xerox Green World Alliance®, oferując bardzo prosty recycling kaset z tonerem.

W podróży

Xerox Workplace Kiosk® to wygodne przetwarzanie dokumentów w podróży. Handlowcy, którzy zainstalowali ten kiosk w hotelach, kawiarniach czy bibliotekach, oferują klientom możliwość drukowania, kopiowania, skanowania czy faksowania dzięki bezdotykowej, mobilnej łączności i znanym metodom płatności cyfrowych. Nowe usługi pomagają zwiększyć ruch w sklepach, zapewniając dodatkowe źródła przychodów dla handlowców. Z kolei użytkownicy mogą w czasie podróży swobodnie operować swoimi dokumentami i plikami.

"Xerox stale skupia się na dostarczaniu rozwiązań biznesowych dla nowych pracowników. To gdzie i w jaki sposób jest wykonywana dana praca nie powinno mieć wpływu na jej efektywność" - powiedziała Tracey Koziol, starsza wiceprezes zarządu, Global Offering Solutions w Xerox.

Z każdego miejsca

Pracownicy, których cechuje produktywność, mogą ją rozwijać niezależnie od lokalizacji, w jakiej przebywają. Platforma do zarządzania treścią Xerox DocuShare® Go umożliwia zespołom zautomatyzowanie organizowania, dzielenia, sporządzania kopii zapasowych i współpracy nad krytycznymi treściami biznesowymi. Jest ona oparta na chmurze.

"Jesteśmy podekscytowani, mogąc rozszerzyć naszą technologiczną ofertę sprzętu oraz oprogramowania tak, aby zmaksymalizować produktywność pracowników hybrydowych, gdziekolwiek aktualnie pracują: w głównej siedzibie biura, w domu czy będąc w podróży" - dodaje starsza wiceprezes zarządu, Tracey Koziol.

Dostępność:

  • Seria Xerox VersaLink C7100 and B7100 są dostępne we wszystkich regionach dystrybucji
  • Xerox C315 można zakupić w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, a także od początku kwietnia 2022 r. na terenie obu Ameryk
  • Xerox B305 i Xerox B315 są dostępne we wszystkich regionach dystrybucji
  • Dostępność Xerox Workplace Kiosk będzie zwiększana do wszystkich regionów dystrybucji w bieżącym roku 2022
  • Z DocuShare Go można korzystać w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i w Europie Zachodniej

Na podstawie informacji firmy Xerox

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności