Duplo podsumowuje targi RemaDays Warsaw 2022 - „najlepsze od lat"Poprzedni artykuł 

Kilkanaście sprzedanych maszyn, efektywne spotkania z klientami i liczne aplikacje realizowane na stoisku, które wzbudzały duże zainteresowanie zwiedzających – to tylko niektóre aspekty zakończonego sukcesem udziału firmy Duplo w niedawnych Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2022. Wszystko to sprawia, że firma uznała je za jedną z najlepszych edycji w ostatnich latach.

„Tegoroczne targi RemaDays Warsaw, które odbywały się po rocznej przerwie, były dla nas bardzo udanym wydarzeniem, jednym z najlepszych od lat – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzający Duplo Polska. - Przede wszystkim z uwagi na fakt, że po dłuższym czasie mogliśmy spotkać się z wieloma obecnymi klientami, a także zaprezentować ofertę zupełnie nowym osobom. Było ich może nieco mniej niż w poprzednich edycjach, ale za to rozmowy z nimi były bardzo konkretne i efektywne . Inspirującymi dla naszych klientów były również aplikacje, które wykonywaliśmy na stoisku. Wśród nich znalazły się m.in. różnego rodzaju produkty drukowane i szyte na maszynach Duplo, figurki 3D, pudełka z tektury litej oraz puzzle (wycinane na stole tnącym z naszej oferty). Klienci odwiedzający stoisko byli nie tylko pod wrażeniem możliwości maszyn Duplo, ale także zostali zainspirowani wyżej wspomnianymi aplikacjami. Warto podkreślić, że nasi goście szukali właśnie pomysłów i możliwości wykorzystania maszyn Duplo do tworzenia różnorodnych produktów, które pozwalają wyróżnić się na rynku, oferując ciekawą formę czy personalizację. Nie tylko udało nam się sprzedać cały prezentowany na naszym stoisku sprzęt, ale zebraliśmy też zamówienia na kilkanaście kolejnych maszyn”.

Wśród nich znalazł się system broszurujący iSaddle 5.0, dedykowany wysokowydajnej produkcji katalogów, broszur, periodyków, instrukcji obsługi, zeszytów, kart menu itp. To najnowszy model tego urządzenia, który w Polsce prezentowany był po raz pierwszy i – jak podkreśla Gabriela Swat – od razu spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Firma prowadzi aktualnie rozmowy dotyczące jego kolejnych wdrożeń. Podczas targów, wraz z obecnym na jej stoisku partnerem – firmą Tadan, sprzedała również kilka najnowszych powielaczy cyfrowych ze swojej oferty - DP- X850. „Ten prezentowany na naszym stoisku najszybszy powielacz cyfrowy na rynku znalazł nabywcę już pierwszego dnia targów, a kilka kolejnych egzemplarzy jest w drodze do klientów”– mówi Gabriela Swat. System drukuje z prędkością 200 stron na minutę i – jak podaje producent – umożliwia ekonomiczne drukowanie różnego rodzaju wysokonakładowych dokumentów, będąc jednocześnie przyjaznym dla środowiska. Owa proekologiczność to efekt zastosowanych w nim nowych farb o większym stopniu zaczernienia, a także nowych matryc. Duplo podkreśla, że oba te elementy znacząco wpływają na jakość i wyrazistość wydruku, a jednocześnie generują mniejsze zużycie farby podczas procesu drukowania instrukcji obsługi, kopert, formularzy, kalendariów, książek, pocztówek, notatników, ulotek oraz różnego rodzaju druków firmowych.

Podczas targów firma sprzedała również multifiniszery DC-618, model ten umożliwia integrację z oprogramowaniem do automatycznej impozycji Duplo Ultimate Impostrip oraz EFI Fiery Impose, zapewniające – jak podaje producent– wydajną produkcję wizytówek, zaproszeń, winiet, ulotek, zawieszek, pocztówek, folderów, kuponów i innych akcydensów.

Odwiedzającym stoisko – jak zapewnia Duplo - podobały się również możliwości plotera tnąco-bigującego w formacie B2 – model PFi B2. Jest on dedykowany produkcji pudełek, etykiet, materiałów POS oraz opakowań i również znalazł swojego nabywcę podczas targów. „Fakt, że na bieżąco pokazywaliśmy realizację różnego rodzaju produktów był inspirujący dla wielu z odwiedzających nas gości. Część z nich była zaskoczona, że w naszych maszynach można realizować tak interesujące aplikacje – podkreśla Gabriela Swat. - Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się aplikacje metalizowane „przyciągające wzrok” oraz połączenie lakieru wybiórczego 3D z foliami metalicznymi o różnych kolorach. Takie połączenie daje szerokie spektrum możliwości i tworzy zupełnie nowe alternatywy w zakresie sprzedaży produktów poligraficznych”.

Na stoisku Duplo można było również zobaczyć bigówko-falcerkę Touchline CF-375 oraz falcerkę DF-1200 przeznaczoną do produkcji folderów, składanych ulotek, pocztówek, zaproszeń, okładek, teczek, plecków do kalendarzy i innych podobnych produktów.

Na podstawie informacji Poligraficznej Agencji Informacyjnej

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności